„Šeimų šventėje“ – rekordinis dalyvių skaičius ir garsiausi atlikėjai

0
857

Šeštadienį Vazgaikiemyje vykusi tradicinė, jau penktoji, Šeimų šventė sulaukė rekordinio skaičiaus – per 15 tūkst. žmonių. Po pietų prasidėjusiam pramogų maratonui dirigavo Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius, o į šventę atvykusios šeimos galėjo rinktis iš daugybės skirtingų edukacinių, pramoginių, konkursinių veiklų ir užsiėmimų. Kaip ir kasmet, šventės organizatoriai pasirūpino, kad smagu būtų visoms kartoms – nuo mažiausių šeimos narių iki vyriausių.

 „Labai džiaugiamės, kad kiekvienais metais susirenka vis daugiau pozityvių, gerai nusiteikusių, energingų ir smalsių šeimų iš visos Lietuvos. Visi mes neabejotinai sutiksime: jeigu šeima darni, tai joje užauga puikūs žmonės, jaučiantys atsakomybę ne tik už savo šeimą, bet ir už visą tautą. Šios šventės tikslas – sustiprinti šeimos narių tarpusavio ryšius, kartu leidžiant laiką pažinti vienas kitą geriau, suburti visuomenę ir mokėti dalintis. Gyvenimo tempui vis greitėjant, laikas ir dėmesys yra bene brangiausias dalykas, kurį galime dovanoti savo artimiausiems žmonėms“, – renginio atidaryme kalbėjo Artūras Rakauskas, šventės iniciatorius, „Senukų“ prekybos tinklo prezidentas.

 Kalbinti šventės dalyviai labiausiai džiaugėsi geru oru, buvimu gamtoje ir įvairiausių pramogų pasirinkimu.  Daugelis nuo saulės slėpėsi beržų apsuptuose skvereliuose, rengė piknikus. „Atvažiuojame čia jau antrus metus iš eilės su draugais, šiemet ir nakvosime „Harmony parke“. Stengiamės būti kuo daugiau su vaikais, mėgstame gamtą, čia labai graži aplinka ir vaikams, ir mums yra ką veikti,“ – sakė trijų dukrų tėvas Deimantas iš Raudondvario, Kauno r., pasimėgavimui pats atvykęs motociklu, o žmonai su vaikais užleidęs automobilį.

 Didžiojoje šventės scenoje vyko šokėjų, cirko artistų pasirodymai, koncertavo populiariausi šalies atlikėjai: Jazzu, Merūnas, Erica Jennings, Mantas ir Saulius Prūsaitis, kuris šventėje pirmą kartą atliko naują savo kūrinį „Vasara 3016“.

 Šventės, kuri orientuota į kokybišką laisvalaikį su šeima, metu pagerbtos daugiavaikės, sunkiau besiverčiančios šeimos. Organizatoriai pasirūpino jų transportu ir maitinimu. Penkios šeimos buvo apdovanotos čekiais būtiniausioms prekėms, buities įrangai įsigyti.

 Šeimas globojančios organizacijos „Gelbėkit vaikus“ vadovė Rasa Dičpetrienė akcentavo, kad neretai emocinė parama ir dėmesys svarbiau nei finansinė pagalba.

„Šios šeimos turėjo galimybę ištrūkti iš savo aplinkos ir pramogauti drauge su kitais. Daugeliui šių šeimų, vos suduriančių galą su galu, tai yra nepasiekiama svajonė. Pabandykite įsivaizduoti, kaip sunku iš savo rajono išvažiuoti šeimai, kurioje vieniša mama augina 12 vaikų. Kitoje šeimoje, dalyvavusioje šventėje, vienišas tėvas augina 7 vaikus. Visiems jiems kartu ištrūkti iš namų yra praktiškai misija neįmanoma“, – teigia R.Dičpetrienė.

 Organizacija „Gelbėkit vaikus“ kartu su socialinės apsaugos ir darbo ministerija pasirūpino kelių šimtų globos namų auklėtinių iš visos Lietuvos atvykimu į renginį.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.