LFF padalino baudas „Šilo“ žaidėjams

5
407

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Drausmės komitetas užvertė gegužės 24 d. įvykusių LFF taurės turnyro antrojo etapo rungtynių tarp „Šilutės“ ir Kazlų Rūdos „Šilo“ bylą. Priminsime, kad tose rungtynėse I lygos lyderis „Šilas“ po baudinių serijos nusileido tos pačios lygos vidutiniokei „Šilutei“.

Ši neįmantri istorija įgavo naujų atspalvių, kai portalas futbolas.lt paviešino tų rungtynių žiūrovų nufilmuotus kelių „Šilo“ futbolininkų smūgius nuo 11 m žymos. Daugiausiai dėmesio sulaukė Gyčio Urbos bandymas smūgiuoti, po kurio kamuolys sustojo taip ir nepasiekęs „Šilutės“ vartų. Šis smūgis tapo interneto hitu ir buvo pakrikštytas blogiausiu visų laikų 11 m baudiniu. Į kadrą pateko ir Aurelijaus Jakelaičio „panenkos“ stiliumi atliktas baudinys.

Jau kitą dieną LFF Drausmės komitetas pradėjo šių rungtynių tyrimą, netrukus estafetę perėmė ir federacijos Tyrimų komitetas. O šiandien nuskambėjo galutinis šio, beveik dvi savaites trukusio proceso, verdiktas. „Pagal LFF Drausmės kodekso 30 straipsnį Kazlų Rūdos „Šilas“ dėl nesportinio elgesio per LFF taurės turnyro antrojo etapo rungtynes nubaustas 1000 eurų bauda. O šios komandos žaidėjai G.Urba ir A.Jakelaitis turės praleisti tris Pirmos lygos rungtynes“, – portalui futbolas.lt sakė federacijos Drausmės komiteto sekretorius Ričardas Zdančius.

„Šilas“ turi teisę per 7 dienas apskųsti šį Drausmės komiteto sprendimą LFF Apeliaciniam komitetui. Kol kas apeliacijos negavome, tad sprendimas laikomas įsigaliojusiu“, – paaiškino R.Zdančius.

Šią savaitę bus paskirtos nuobaudos ir kitoms LFF taurės turnyre prasižengusioms komandoms. Kaip žinia, II lygoje žaidžiantys Vilniaus „Fakyrai-MRU“ ir Prienų „Rūdupis“ neatvyko į taurės rungtynes. Komandoms buvo užskaityti techniniai pralaimėjimai, bet vien tuo jos neatsipirks. „Sprendimą priimsime per tris dienas. Nenoriu užbėgti įvykiams už akių, bet akivaizdu, kad už tokius dalykus klubai nusipelnė bent jau finansinių nuobaudų“, – teigė LFF DK sekretorius R.Zdančius.

Futbolas.lt inf.

flt

5 KOMENTARAI

  1. visų gerbiamas, pats sažiningiausisas ministras Olekas parems, nes net žinodamas, kad šios komandos veikla švelniai tariant prasilenkia su įststymais, ją mecenuoja.

  2. Kad Šilas užsiima nešvariu žaidimu seniai visi žinojo , tik mūsų klerkams tai nė motais. Tapo klubo dalininkais vadinasi pritaria lažyboms . Toks tokį jaučia iš toli. Žmonės žiūrėdami Šilo rungtynes futbolo nematote, o stebite surežisuotą teatrą, jeigu jums įdomu toks reginys prašau ,bet man tai visiškai nepriimtina ir aš į Šilo rungtynes nesiruošiu eiti.
    .

KOMENTUOTI

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.