Kviečiame skaityti 4-ąjį „Sūduvos gido“ numerį

0
233

Birželio 8 d. „Sūduvos gido“ numeryje kviečiame skaityti:

  • Apie tai, kaip marijampoliečiai šventė miesto dienas.
  • Šiame numeryje Marijampolės kolegija ir Marijampolės profesinio rengimo centras pristato savo studijų programas regiono jaunimui.
  • Marijampolėje, kaip ir didžiuosiuose Lietuvos miestuose, atsiranda alternatyva tradiciniams vaikų darželiams: mūsų mieste steigiamas lauko darželis. Mažųjų marijampoliečių tėveliai jau dabar gali registruoti savo atžalas į šią sveiką gyvenseną ir glaudų ryšį su gamta propaguojančią ugdymo įstaigą. Apie tai, kuo lauko darželis skiriasi nuo įprasto darželio ir kaip kilo mintis jį įsteigti mūsų mieste kalbamės su šios idėjos autore, dviejų vaikų mama, Violeta Didike.
  • Puikią dovaną prieš Tarptautinę vaikų gynimo dieną gavo Kazlų Rūdos miesto bendruomenė – gegužės 25 dieną Kazlų Rūdos savivaldybės kultūros centro vestibiulyje pastatyta interaktyvi garso instaliacija, prie kurios atėję ir vaikai, ir suaugusieji galės susimąstyti apie šiuolaikinio gyvenimo keliamas problemas. Instaliacija kurį laiką stovėjo Vilniaus oro uoste.  Už šią dovaną bendruomenė dėkoja Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos auklėtinei, dabar kaunietei, Inai Žurkuvienei. Kalbiname ją, kad papasakotų apie savo projekto idėją.
  • Grožio studijos „Dosima“ savininkė Vaida Lukšienė – sėkminga verslininkė ir keturių nuostabių vaikų mama. Ši veikli moteris savo pavyzdžiu įrodo, jog gausią šeimą ir karjerą tikrai galima sėkmingai suderinti. Reikia tik didžiulio noro ir artimųjų palaikymo.

KOMENTUOTI

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.