Kazlų Rūdoje dangų raižys „Drag Fest LT oro linijos“

1
1905
DCIM100MEDIADJI_0312.JPG

Birželio 10-12 dienomis Kazlų Rūdos kariniame aerodrome rengiamoje automobilių ir motociklų fiestoje „Drag Fest LT“ padangę raižys festivalio oro linijos.

Organizatoriai pasirūpino, kad „Drag Fest LT“ lankytojams pramogų netrūktų ne tik ant žemės, bet ir ore. Specialiai renginio savaitgaliui bus įkurtos pramoginės „Drag Fest LT oro linijos“, kurios savo keleiviams žada dovanoti dangiškus malonumus.

Nors ir ne transatlantinės, tačiau labai smagios „Drag Fest LT oro linijos“ lankytojus kvies paskraidyti virš didžiulės „Drag Fest LT“ teritorijos, pasiūlys žvilgelėti į įspūdingus Kazlų Rūdos miškus iš paukščio skrydžio.

Drąsiausi oro linijų keleiviai galės šokti su parašiutu net iš 3 km aukščio ir nusileisti tiesiai į „Drag Fest LT“ pramogų sūkurį. Ant žemės jų lauks įspūdingieji „Drift“ taksi bolidai, kurie savo keleivius nugabens tiesiai į Baltijos šalių „Drag“ varžybų startą.

Geriausias iki šiol Lietuvoje organizuotų „Royal Rally“ ir „Drag Days“ renginių tradicijas perimantis festivalis „Drag Fest LT“ jau birželio 10-12 dienomis savo žiūrovus pakvies iš arti stebėti 120 „drag“ dalyvių, 20 Lietuvos PRO lygos „Drift“ varžybų sportininkų kovas, įspūdingai išpuoštų automobilių ir motociklų parodas.

Web_DragFestLt_(06-08+12)(1)

Drag Fest LT inf.

 


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

1 komentaras

Jūsų komentaras

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.