Išleistuvės R. Žigaičio menų mokykloje

0
1364

Gegužės 27-ąją, gražią ir saulėtą penktadienio popietę praūžė absolventų išleistuvės Kazlų Rūdos Rimvydo Žigaičio menų mokykloje.

Taip ir norisi sakyti – sustok akimirka žavinga – žiūrint į būrį jaunų ir gražių žmonių. Kaip maestro V. Noreikos dainoje – laiko nesustabdysi ir neatsuksi atgal – tai jau 36-oji muzikantų ir 2- oji dailininkų laida. Mokytojo širdį užlieja liūdesio banga, kai tenka atsisveikinti su mokiniais, kurie tapo tokie artimi, savi, mieli. Užvaldo prieštaringų jausmų gama. Tai ir džiaugsmas, pasididžiavimas nepastebimai užaugusiais jaunais žmonėmis, tapsiančiomis savarankiškomis ir kūrybingomis asmenybėmis.Tai liūdesys ir laukimas, kada retomis progomis jus vėl aplankysite mūsų mokyklą, pasidalinsite savo džiaugsmais, rūpesčiais. Trumpas alegorinis Bruno Ferrero pasakojimas apie pienės sėklelės pastangas įveikti sunkumus ir juos nugalėti, o po to pelnytai jaustis nugalėtoju, trumpam privertė mokinius susimąstyti. Kaip ir Kazlų Rūdos savivaldybės mero Vytauto Kanevičiaus išsakyti sveikinimo žodžiai. Tačiau iš mero rankų gauti pažymėjimai ir padėkos iš direktorės rankų greitai sugrąžino šypsenas visiems absolventams. Trumpos susikaupimo minutės ir muzikantų koncertas, o koncerto metu galėjome stebėti besisukančias skaidres, kuriose matėme dailininkių darbus.

Ir kaip visada po oficialios dalies ilgai trunkanti fotosesija. Jau kelinti metai baigiantieji prie mokyklos sodina medelį, ne išimtis ir ši laida, tik ups..o duobės tai nėra! Tai dar vienas smagus momentas, kai visi pasiraitoję rankoves ir sijonus kasė duobę medeliui. Juokas ir klegesys netilo ilgai.

Štai ir paliko jie lizdą, kaip tie paukščiai, kuriems darosi ankšta, kurių svajonės laukia palankaus momento. Taigi, dabar mes laukiame naujų paukštužėlių. Nepamirštame – stojamieji egzaminai į Rimvydo Žigaičio menų mokyklą vyks birželio 6 – 7 dienomis 15 val. –I grupė ir 17 val. – II grupė. Maloniai kviečiame ir laukiame !

Mokytoja metodininkė Laima Rotomskienė


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.