Bibliotekų metus minint

0
351

2016 metai paskelbti Lietuvos bibliotekų metais, kuriuos Kazlų Rūdos savivaldybės Plutiškių kaimo viešojoje bibliotekoje pažymint vyko garsiniai skaitiniai, buvo parengta literatūros paroda „Kūrėjų pėdsakai“, vaikų piešinių paroda „Gamta atbunda“ bei poezijos skaitinių popietė.

Į renginį sugužėjo ne tik kaimo gyventojai, bet ir Ąžuolų Būdos bibliotekininkė Rita Venckūnienė su būreliu skaitytojų. Popietę sveikinimo žodžiu pradėjo Plutiškių bibliotekininkė O.Luobikienė, dainuojamąja poezija džiugino muzikos mokytoja Aldona Brusokienė, savo kūrybą skaitė A.Arlauskienė ir R.Deltuvienė.

Skaitovė iš Ąžuolų Būdos Zita Medelienė išraiškingai deklamavo įvairių autorių eiles. Bibliotekininkė R.Venckūnienė Plutiškių bibliotekai dovanojo knygą S.Waters „Naktinis budėjimas“ ir suvenyrą su auksine žuvele linkėdama, kad pildytųsi visi plutiškiečių norai. Na, o bibliotekininkė O.Luobikienė ragindama skaityti visiems susirinkusiems dovanojo knygų.

Popietės dalyviai šnekučiavosi prie puodelio kavos diskutuodami apie knygas palikusias neišdildomus įspūdžius.

Džiaugiamės galėdami susirinkti į Plutiškių biblioteką, kur visada su šypsena pasitinka ilgametė bibliotekos darbuotoja, kuri nepristinga naujų sumanymų ir idėjų.

Skaitytoja R.Deltuvienė


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.