Vaikus kviečia „Džiaugsmingo meno laboratorijos“

0
472

Jau šeštus metus Kazlų Rūdos pradinėje mokykloje vasaros metu vyksta kūrybinė, žaidybinė ir bendravimo stovykla.

Vaikus ir jaunimą šią vasarą profesionali menininkė ir dizainerė Sandra Atkočiūtė džiugins išradingomis meninėmis paieškomis. Poreikį organizuoti tokias stovyklas iššaukė noras Kazlų Rūdos vaikams paįvairinti ir pralinksminti atostogų kasdienybę. Stovykloje „Džiaugsmingo meno laboratorija“ eksperimentuosime su įvairiomis medžiagomis, formomis ir spalvomis. Susipažinsime su įvairių šalių kultūriniais savitumais, garsiais menininkais, išmėginsime tam tikrai šaliai būdingus amatus: iš Ispanijos- mozaikos techniką, iš Afrikos kūno piešybą ir audinių marginimą, iš Prancūzijos- skulptūrinį popieriaus formavimą ir t.t….
Jau keletą vasarų šioms stovykloms gauname finansinę paramą iš Kazlų Rūdos savivaldybės ir miestiečių verslininkų. Tai suteikia galimybę smalsiesiems kūrėjams eksperimentuoti ir susipažinti su profesionaliomis medžiagomis ir technikomis.
„Džiaugsmingo meno laboratorijos“ pradžia birželio 14d. Stovykla vyks Kazlų Rūdos pradinės mokyklos erdvėse pora kartų savaitėje.
Visus smalsius ir kūrybingus vaikus kviečiu sudalyvauti šioje įdomioje laboratorijoje, o registruotis galite tel.nr : 8 689 96215 arba el paštu : sandra.atkociute@gmail.com

Laukiu smagių eksperimentatorių!!!

Sandra


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

Jūsų komentaras

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.