Šypsena mamai

0
378

Pavasaris apipila žemę žiedais ir kasmet padovanoja gražią šventę – Motinos dieną. „Mažas vaikelis – didis rūpestėlis,“ – byloja liaudies išmintis. Bet ir džiaugsmas didelis.

Mama, mamyte, mamute…, kai skauda, kai liūdna ar šalta, kai kartais nesiseka. Mama – toks didelis, brangus, stebuklingas žodis. O šventė – nuostabu! Gėlės, dainos, šokiai, mamų ir močiučių šypsenos ir akyse suspindusios džiaugsmo ašaros…

Šiai gražiai pavasario pradžios šventei paminėti balandžio 29 – gegužės 1 dienomis Kazlų Rūdos savivaldybės kultūros centras su atvira jaunimo erdve vykdė akciją „Šypsena mamai“. Šios iniciatyvos tikslas buvo suteikti džiaugsmo Kazlų Rūdos mamoms, močiutėms. Viešosios erdvės buvo papuoštos vaikų gamintomis ,,šypsenomis“, kuriuose parašyti sveikinimai, palinkėjimai bei nupiešti piešinukai skirti mamai. Gaila jog lyjantis lietus ir vėjas sugadino staigmeną mamoms. Šypsenėlės sušlapo ir nuskrido vėjo pučiamos. Tačiau vaikų meilė mamoms tikrai niekur nepradingo.

Už pagalbą ir gamintas šypsenas norėtume padėkoti: Kazlų Rūdos pagrindinei mokyklai, Rimvydo Žigaičio menų mokyklos dailės skyriui, Kazlų Rūdos lopšeliui-darželiui ,,Pušelė“, Kazlų Rūdos ,,Elmos“ mokyklai-darželiui ir Valdorfo progimnazijai, Kazlų Rūdos specialiajai mokyklai.

Kultūros centro informacija


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.