Karjeros diena bendrovėje IKEA INDUSTRY LIETUVA

0
1377

Gegužės 17 dieną 100 Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos 2-3 klasių mokinių praleido vienoje didžiausių įmonių Pabaltijyje UAB IKEA INDUSTRY LIETUVA, kurioje gaminama medžio drožlių plokštė ir baldai. Šios įmonės iniciatyva buvo suorganizuotas puikus renginys mūsų gimnazistams, kurio metu jie turėjo galimybę ne tik susipažinti su pačia įmone, bet ir susitikti su KTU ir Kauno kolegijos, aukštųjų mokymo įstaigų, kuriose ruošiami medžio pramonės specialistai, atstovais.

Atvykusius į renginį mokinius pasitiko ir pasveikino įmonės vadovė Inga Urbanavičiūtė, lydima gausaus būrio darbuotojų. Visi gimnazistai buvos suskirstyti į šešias grupes. Joms buvo priskirta po du įmonės darbuotojus-šturmanus, kurie rūpinosi mumis viso renginio metu. Kiekviena komanda taip pat išsirinko savo kapitonus, kurie gavo planšetes įvairių užduočių atlikimui renginio metu.  Mokiniai aplankė plokštės ir baldų gamybos cechus, stebėjo gamybos procesus, žiūrėjo filmą apie Švediją ir šios šalies žmonių papročius, atlikinėjo praktines užduotis- turėjo suprojektuoti įvairius gyvenamuosius kambarius (naudodamiesi IKEA katalogais), pilnai, iš duotų detalių, naudodamiesi schema, per pusvalandį turėjo surinkti spintelę, dalyvavo susitikimuose su KTU ir Kauno kolegijos atstovais, klausėsi IKEA darbuotojų sėkmių istorijų, kurė trumpus filmukus apie įmonėje patirtus įspūdžius. Renginyje gimnazistai turėjo įdėmiai klausytis ir stebėti, aktyviai dalyvauti, nes jų žinios buvo nuolat tikrinamos. Komandos-nugalėtojos laukė prizas, todėl visi labai stengėsi ir noriai atlikinėjo užduotis. Trumpos pertraukėlės metu mus vaišino labai skaniais sumuštiniais, firminiais IKEA sausainiais, saldainiais, gaiviaisiais gėrimais.

Diena nepastebimai prabėgo, nors užtrukome iki 15.30. Renginio pabaigoje komanda- nugalėtoja buvo apdovanota mediniais 16 GB USB raktais su IKEA įmonės logotipais ir dideliais ledinukais. Nebuvo užmiršti ir kiti renginio dalyviai – gimnazistai gavo po tokį patį medinį 8 GB USB raktą, na o mokytojai – po medaus rinkinį. Mokiniai skirstėsi pilni įspūdžių.

Gimnazistams labai patiko renginys, nes įgyjo ne tik teorinių žinių bet ir praktinių įgūdžių. Todėl dar kartą norime padėkoti visiems IKEA darbuotojams, suorganizavusiems tokį nuostabų renginį, netradicinį ir labai reikalingą mūsų jaunąjai kartai.

Virginija Gustainienė

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazija

KOMENTUOTI

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.