Įvyko tradicinė aplinkos tvarkymo akcija DAROM 2016

0
626

Balandžio 23 d. Kazlų Rūdos savivaldybėje finišavo tradicinė ir jau devintoji aplinkos tvarkymo akcija DAROM 2016. Šiais metais Kazlų Rūdoje ir aplinkiniuose kaimuose bei gyvenvietėse buvo tvarkomos pamiškės, pakelės, parkai, upių ir tvenkinių pakrantės, sporto aikštelių prieigos, kaimų teritorijos.

Balandžio 23 d. Kazlų Rūdoje savanoriai tvarkė pamiškes link Jūrės kaimo ir naujųjų miesto kapinių, Pažintinio miško tako aplinką, pakeles ir pamiškes Lietuvos Partizanų, Vilniaus, Kęstučio ir P. Vaičaičio gatvėse. Taip pat buvo tvarkomos ir vietos netoli Kazlų Rūdos: pamiškė prie poilsio aikštelės šalia kelio Kazlų Rūda-Ąžuolų Būda, pakelė prie kelio į Guobų kaimą. Bagotosios kaime savanoriai tvarkė aplinką kaimo pušynuose, o Jankų kaime savanoriai nusprendė tvarkyti pakeles link Tamošbūdžio ir Paluobių, taip pat prie kelio Višakio Rūda – Patašinė. Gudeliuose buvo tvarkoma aplinka prie multifunkcinės sporto aikštelės, o Jūrės kaime – aplinka greta Jūrės tvenkinio. Per akcijos dieną Kazlų Rūdos savivaldybėje iš viso buvo surinkta apie 1,5 t atliekų.

Kazlų Rūdos savivaldybės administracija dėkoja VĮ Kazlų Rūdos mokomajai miškų urėdijai už bendradarbiavimą organizuojant ir koordinuojant akcijos įgyvendinimą Kazlų Rūdoje. Taip pat nuoširdžiai dėkoja Kazlų Rūdos pagrindinei mokyklai, Kazlų Rūdos lopšeliui-darželiui „Pušelė“, Kazlų Rūdos, Bagotosios, Jankų, Gudelių, Jūrės kaimo bendruomenėms ir jaunimo atstovams už dalyvavimą akcijoje, UAB „Ecoservice“ už pagalbą išvežant surinktas atliekas.

Kazlų Rūdos savivaldybės administracijos inf.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.