Gatvės muzikos diena Kazlų Rūdoje

3
830

Šeštadienį, gegužės 21-ąją visoje Lietuvoje šurmuliavo jubiliejinė, 10-oji, „Gatvės muzikos diena“. Lietuvos miestų ir miestelių gatves, skverus, aikštes užpildė muzikantai ir dainininkai.

Šioje dienoje gali dalyvauti visi, kurie mėgsta muziką ir sugeba nors kiek pagroti, padainuoti, o gal ir pašokti. Būdų kaip groti, kur groti ir ką groti yra įvairių – galima ne tik gatvėse, aikštėse, net ir ant namų stogų. Šiai gražiai iniciatyvai neliko abejingi ir Kazlų Rūdos muzikantai ir dainininkai. Nuo ankstyvos popietės prie seniūnijos jau skambėjo gyva muzika. Muzikavo mūsų krašto žmonės, nuo pačių mažiausių iki garbaus amžiaus muzikantų bei dainininkų.

Visus susirinkusius savo dainomis džiugino Justė Motiejauskaitė, kurios atliekama daina nepaliko nė vieno abejingo, ji sulaukė gausių žiūrovų aplodismentų. Patys mažiausieji šventės dalyviai – „Rojaus obuoliukai“ (vadovė Diana Dambrauskienė), dalyvavo ne tik mažieji dainininkai, bet ir jų tėveliai. Jie kvietė ne tik klausytis savo muzikos, dainų, bet ir šokti, dainuoti kartu.  Po mažųjų atlikėjų pasirodymo šventinę nuotaiką kūrė Jūrės kaimo kapela „Medlieva“ (vadovė Danutė Berteškienė). Smagiai skambėjo kapelos atliekamos dainos ir melodijos. O šventę užbaigė Klaidas Šiškauskas, kuris visus užbūrė saksofono garsais.

Gatvės muzikos dienos organizatoriai nuoširdžiai dėkoja visiems dalyviams kad užliejote muzikos garsais ir mūsų miestą.

Kultūros centro informacija

3 KOMENTARAI

  1. Sako: Jei gali nedainuoti, tai geriau tada ir nedainuok…..o tokius ,renginius reikia ir gebet organizuoti,o ne pliusa uzsideti,kad renginys ivyko !

KOMENTUOTI

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.