„Auksinio proto“ sezono pabaiga Kazlų Rūdoje

0
465

„Auksinis protas“ – tai įdomus ir linksmas būdas praleisti laisvalaikį smalsiems ir naujo sužinoti norintiems žmonėms. Tai komandinis žaidimas, paremtas protų kovų tipo viktorina, kuri vakarais į įvairias erdves pritraukia šimtus žinių ištroškusių ir jas pademonstruoti norinčių smalsuolių.

Nuo vasario 2 iki balandžio 26 d. antradienio vakarais „Auksinio proto“ turnyrai vyko ir Kazlų Rūdoje, viešosios bibliotekos salėje. Pavasario sezono žaidimuose dalyvavo 9 komandos iš Kazlų Rūdos ir Marijampolės.

Balandžio 26 d. vakare įvyko paskutinis, dvyliktasis žaidimas, kuriame dalyvavo visos 9 komandos. Po įnirtingos ir sunkios kovos paskutiniame žaidime nugalėjo komanda „TAU“. Tačiau viso sezono nugalėtoja, susumavus devynis geriausius rezultatus, tapo komanda „Proto kruopos“. Bendroje įskaitoje antrąją vietą užėmė komanda „TAU“, o tretieji – komanda „Čečėrnykai“.

Iš viso „Auksinio proto“ žaidimuose dalyvavo 9 komandos arba apie 70 žmonių. Per visus 12 žaidimų dalyviai turėjo atsakyti į 768 klausimus ir galėjo surinkti net 1320 taškų.

Turnyro dalyviai džiaugėsi puikia galimybe aktyviai ir įdomiai praleisti laisvalaikį ir su nekantrumu laukia galimybės sudalyvauti kitame „Auksinių protų“ rudens sezone.

Organizatorių informacija

KOMENTUOTI

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.