Veisiejuose vykusiame turnyre triumfavo Kazlų Rūdos SC „Šilo“ jaunieji futbolininkai

0
303

Vis didesniu pagreičiu į pavasarinių futbolo rungtynių sūkurį įsilieja Dariaus Gabuževičiaus treniruojama vaikų komanda.

Praėjusį šeštadienį Dzūkijoje, Veisiejų natūralios dangos futbolo aikštėje dėl Lazdijų sporto centro taurės 11×11 formato kovose jėgas išmėgino keturios 2000-ųjų metais gimusiųjų futbolininkų komandos: aikštės šeimininkų Lazdijų, Alytaus, Druskininkų ir Kazlų Rūdos SC „Šilo“ ekipos.

Turnyre buvo rungtyniaujama rato sistema ir vienoms rungtynėms skiriami du kėlinukai po 20 minučių. Pirmame „pasimatyme“ kazlųrūdiečiai Veisiejų futbolo aikštę išmėgino rungtyniaudami su Druskininkų vienuolike. Įpusėjus pirmam kėliniui po Egidijaus Bindoko įvarčio į priekį išsiveržė SC „Šilo“ futbolininkai. Šios minimalios persvaros Kazlų Rūdos komandai užteko įsirašyti pirmą pergalę turnyre.

Antroje akistatoje SC „Šilas“ susitiko su itin pajėgia alytiškių komanda. Varžovai neįvertino kazlųrūdiečių ir už tai jiems teko brangiai sumokėti. Dar pirmame kėlinyje po poros tikslių Airido Sidaravičiaus smūgių Kazlų Rūdos komanda išsiveržė į priekį 2:0. Po tokio akibrokšto viskas, ką sugebėjo „išspausti“ alytiškiai, tai sušvelninti rezultatą 2:1. Nors Dzūkijos sostinės komanda spaudė Kazlų Rūdos futbolininkus, tačiau nieko daugiau rezultatyvaus per rungtynes nenuveikė ir SC „Šilas“ iškovojo antrą pergalę.

Panašiu scenarijumi, tik kiek kitokiomis rungtynių vingrybėmis Dariaus Gabuževičiaus treniruojamiems futbolininkams dvikova klostėsi su turnyro šeimininkais lazdijiečiais.  Kazlų Rūdos komanda du kartus paženklino varžovų vartų tinklą ir pirmavo 2:0, tačiau netrukus į Kazlų Rūdos komandos vartus buvo paskirtas  kiek abejotinas 11 m. baudinys, neva SC „Šilo“ futbolininkui sužaidus  „ranka“. Lazdijų futbolininkai rezultatą sušvelnino. Nereikėjo pernelyg ilgai laukti, kai aikštės teisėjas po šio epizodo įžvelgė dar vieną kazlųrūdiečio pražangą ir vėl skyrė 11 m. baudinį. Šįkart aikštės šeimininkų futbolininkas nepataikė į vartų plotą. Praėjus gerai minutei po šio įvykio iš aikštės buvo pašalintas Egidijus Bindokas, tačiau ir tai nesutrukdė SC „Šilo“ futbolininkams išlaikyti įgytą persvarą ir tapti turnyro nugalėtojais. Geriausiu futbolininku Kazlų Rūdos komandoje buvo pripažintas Airidas Sidaravičius. Lazdijų komandos futbolininkams turnyre teko tenkintis antrąja vieta. Trečioji pozicija jame atiteko Alytaus vienuolikei.