Vaikų dramos kolektyvų šventė ,,Mažieji vaidilos 2016“

0
1027

Kiekvienas vaikas yra unikali, nepakartojama ir kūrybinga asmenybė. Vaidyba geriausias ir veiksmingiausias būdas sudominti vaikus, patraukti jų dėmesį. Vaikams patinka, kai pamokoje svečiuojasi pamėgtų pasakų herojai (kiškis-piškis, meškiukas-rudnosiukas, katinėlis-rainakėlis).

Menas turi didžiulį poveikį auklėjant žmogų. Vaidyba – viena iš meno formų, padedančių atsiskleisti vaiko saviraiškai, kūrybiškumui, fantazijai. Ši veikla vaikams suteikia daug teigiamų emocijų.

Kiekvienų metų pavasarį Kultūros centro scena atiduodama mažiesiems artistams. Buvo džiugu matyti, kai po sceną gražiai aprengti, nugrimuoti vaikšto spektaklio personažai, raiškiai tardami žodžius, atlikdami jiems paskirtą vaidmenį – vilko, paukštelio, kiškio ar kitų personažų.

Pasirodo teatro magija iš scenos gali sklisti nepriklausomai nuo to ar esi profesionalas ar mėgėjas.

Šventėje ,,Mažieji vaidilos“ dalyvavo Kazlų Rūdos lopšelio-darželio ,,Pušelė“ ,,Kiškių“ grupės ugdytiniai su spektakliu ,,Pagrandukas“, (vadovės: auklėtojos Danutė Janulevičienė ir Rasa Lukavičienė, muzikinė dalis – Dianos Dambrauskienės), Kazlų Rūdos lopšelio-darželio ,,Pušelė“ ,,Ančiukų“ grupės ugdytiniai su lietuvių liaudies pasaka ,,Mergelė uogelė“ (vadovė – Violeta Nemkevičienė, muzikinė dalis – Diana Dambrauskienė), Antanavo pagrindinės mokyklos neformaliojo švietimo būrelis ,,Vaidina mažieji“ parodė spektaklį ,,Kiškio trobelė“ (vadovė – Valiutė Žukauskienė, dailininkė – Edita Liuvinavičienė, muzikinė dalis – Rūta Grikietienė) ir svečiai iš Liudvinavo laisvalaikio salės vaikų ir jaunimo dramos studijos ,,Gaja“ parodė spektaklį ,,Raganos miltai“ (vadovė – Vita Gvazdaitienė).

Renginį vedė ,,medžiotojas“ Alvaras Zimnickas ir Raudonkepuraitė – Neda Sidabraitė. Mažieji artistai po pasirodymų apdovanoti saldumynais, o vadovai – padėkos raštais. O Liudvinavo laisvalaikio salės artistai ir vadovė padėkojo už gražią šventę ir pakvietė visus artistus atvykti į Liudvinavą.

Kultūros centro inf.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.