Saugaus eismo diena

0
537

2016 balandžio 6-ą dieną, minint Saugaus eismo dienos Lietuvoje 20-ąsias metines, Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kazlų Rūdos policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus vyresnioji specialistė Akvilė Krunglevičienė ir tyrėja Viktorija Siaurusevičiūtė į svečius pakvietė Kazlų Rūdos lopšelio-darželio “Pušelė“ auklėtinius. Labai džiugu, kad į susitikimą taip pat atvyko ir VĮ „Marijampolės regiono keliai“ Saugaus eismo ir kelių priežiūros skyriaus Eismo saugumo specialistas Egidijus Lovkis.

Su vaikais pareigūnės žiūrėjo filmus ir aptarinėjo rodomas saugaus eismo dalyvio situacijas. Kiekviena prevencinė paskaitėlė leidžia mažiesiems eismo dalyviams pasikartoti būtiniausius dalykus ir susimąstyti apie tai kas galbūt atrodo „gerai“ („O tu matai, aš net nežinojau, kad triukšmaudama automobilyje trukdau mamai susikaupus vairuoti“).

Vėliau vaikai turėjo galimybę apžiūrėti ir pažaisti su pareigūnės Akvilės kolekcinėmis mašinėlėmis: mokinosi būti mandagūs vairuotojai, neskubėti, nesukelti autoįvykių.

Į svečius atvykusiems vaikams policijos pareigūnės papasakojo apie tarnybą, parodė policijos komisariato patalpas ir tai, kas buvo įdomiausia vaikams: policijos tarnybinį automobilį, specialiąsias policijos priemones. Vaikai, atsakinėdami į pareigūnių klausimus, pademonstravo puikias žinias apie policiją, saugų elgesį ne tik kelyje, bet ir geležinkelio pervažoje.

Vaikai, pilni įspūdžių ir emocijų, iškeliavo į darželį nešini Egidijaus Lovkio atvežtomis edukacinėmis dovanėlėmis-knygelėmis.

Saugokime, branginkime save ir vieni kitus kelyje!

Susitikimo akimirkas galite pažiūrėti čia : http://www.krpusele.lt/naujienos/2015-2016/saugaus-eismo-diena

NUSTATYTI KEILIŲ ESIMO TAISYKLIŲ (KET) PAŽEIDIMAI VYKDANT EISMO PRIEŽIŪRĄ KAZLŲ RŪDOS PK PER 2015/2016 METUS SAUSIO – KOVO MĖNESIAIS

(skliausteliuose ketvirčio rezultatas)

Eil.Nr. Prioriteto pavadinimas Kazlų Rūdos PK
2015 metai 2016 metai
1. Pėsčiųjų KET pažeidimai 115 (30) 99 (45)
2. Dviratininkų, vadeliotųjų KET pažeidimai 51 (31) 60 (35)
 

 

3.

Neblaivūs vairuotojai 18 (6) 6 (4)
Neblaivūs neturintys teisės vairuoti 4 (0) 6 (2)
4. Saugos diržai, vaikų saugos kėdutės 52 (22) 47 (16)
5. Greičio viršijimo virš 20 km/h 65 (29) 69 (21)
6. Išaiškinta viso KET pažeidimų skaičius 470 (174) 426 (194)

Kazlų Rūdos policijos pareigūnai bendruomenės nariams primena, kad policija nuolat organizuoja įvairias prevencines saugaus eismo priemones ir laukia pasiūlymų, pageidavimų bei bendradarbiavimo vykdant bendras veiklas.

Marijampolės apskr. VPK ir Kazlų Rūdos PK informacija

KOMENTUOTI

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.