Reda Kneizevičienė kandidatuos į Seimą

2
1389

Lietuvos Respublikos Liberalų sąjūdžio taryba balandžio 2 d. patvirtino 32 naujus atstovus, dalyvausiančius šių metų spalį vyksiančiuose Seimo rinkimuose vienmandatėse apygardose.

„Liberalų kandidatų sąraše – stipri ne tik politikos profesionalų, bet ir visuomenėje autoritetą turinčių žmonių komanda, kuri prisiims atsakomybę už valstybėje reikalingus pokyčius. Liberalų Vyriausybė jau artimiausiu metu patvirtins planą Lietuvai, kuris padės mums sukurti tokią Lietuvą, kurioje visiems žmonėms norisi gyventi“, – sakė Liberalų sąjūdžio lyderis Eligijus Masiulis.

Rudenį vyksiančiuose rinkimuose Sūduvos apygardoje kandidatuos Sūduvos VVG pirmininkė, Kazlų Rūdos savivaldybės tarybos narė Reda Kneizevičienė.

„Kazlų Rūdos laikraščio“ inf.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

2 KOMENTARAI

  1. Labai gražu savivaldos rinkimuose gavo 324 balsus, o čia išsikėlė vienmandatėje, įdomu ką su tiek balsų galima nuveikti dalyvaujant seimo rinkimuose. Klausimas Redai? Ar kad prezidentė užkabino medalį, tai apžavėjo visą Lietuvą.

  2. Jei kažką gavo, reiškiasi buvo to verta. Kažin pats,Zigmai, ką esi panašaus gavęs ir ką galėtum gauti? – 😉 Tikriausia nieko ir niekada…

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.