Pedagogas įtariamas smurtavęs prieš gimnazistą [ATNAUJINTA]

90
4070

Marius Žitkus

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje, šiais metais švenčiančioje 70 metų jubiliejų, įsiplieskė skandalas dėl galimo mokytojo smurto prie gimnazistą.

Moksleivio sužalojimu apkaltintas dailės ir technologijų mokytojas metodininkas Vytas Aputis. Konfliktas įvyko praėjusį ketvirtadienį, balandžio 21 d., V. Apučio vedamos technologijų pamokos metu. Vaikui prakirsta galva, o jį apžiūrėję medikai nedelsdami apie įvykį informavo policijos, vaikų teisių apsaugos ir gimnazijos atstovus. Pedagogas neigia kėlęs ranką prieš pirmoje gimnazijos klasėje besimokantį mokinį.

Apie incidentą pranešė bendraklasių tėvai

Pasak nukentėjusio paauglio mamos, apie tai, kad buvo sužalotas mokykloje, ji sužinojo ne iš sūnaus, o bendraklasių tėvų. Prispirtas papasakoti apie įvykį, gimnazistas patvirtino, kad metaline liniuote jam trinktelėjo mokytojas V. Aputis. „Pasak sūnaus, techologijų pamokos metu moksleiviai gamino plakatus, tam naudojo metalines liniuotes. Kuomet bendraklasis bakstelėjo liniuote per rankas, mano vaikas tokia pačia liniuote pamosikavo, kad jam netrukdytų. Mokytojas V. Aputis, neįvertinęs situacijos, nesusivaldė, atėmė liniuotę ir trenkė ja moksleiviui per galvą,“ – „Kazlų Rūdos laikraščiui“ pasakojo Jūrės miestelyje gyvenanti moteris. Gimnazisto mama tikina, kad sužinojusi apie šį įvykį iš karto pabandė susisiekti su klasės auklėtoja, tačiau nepavyko. Mokytoja atskambino po keleto valandų ir vietoje to, kad pasidomėtų, kaip jaučiasi sužalotas auklėtinis, pasiūlė nesikreipti į policijos pareigūnus, o ryte atvykti į mokyklą ir viską aptarti.

Klasės auklėtoja Jolanta Banionienė su „Kazlų Rūdos laikraščiu“ apie incidentą kalbėti nepanoro, teigdama, kad apie visas įvykio aplinkybes yra informuota mokyklos administracija.

Vaikai atsivėrė tėvams

Pasak nukentėjusio gimnazisto mamos, faktą, kad moksleiviui trenkė pedagogas, patvirtino ir kiti pamokoje dalyvavę paaugliai. Po pokalbių su bendraklasių tėvais paaiškėjo, kad moksleiviai pastaruoju metu ne kartą skundėsi mokytojo V. Apučio elgesiu. Esą, pedagogas juos nevengė vadinti durniais ir debilais, nesivaržydavo pavartoti bjauresnių žodžių. Vaikai teigė, kad pamokose mokytojas juos neretai apdalina sprigtais, kuriuos taiko kaip drausminimo priemonę.

Mama patikino, kad pedagogo išpuolį patyręs sūnus yra ramaus būdo, dėl jo elgesio mokykloje jokių nusiskundimų nebuvo, gimnazistas elgėsi kultūringai.

Pedagogas atsiprašė, bet kaltę neigia

Ketvirtadienio vakarą su mama susisiekė ir moksleivio sužalojimu apkaltintas V. Aputis. „Jis atsiprašė, kad nesuvaldė situacijos pamokoje, tačiau paneigė, kad trenkė mano vaikui. Pasakė, kad dėl kilusio incidento nenori prarasti darbo, yra savivaldybės Tarybos narys, pažadėjo ateityje daugiau taip nesielgti. Tikino, kad sūnų sužalojo bendraklasis, o mokytojas tik stengėsi juos išskirti. Kai paklausiau, kodėl vaikus skriaudžia sprigtais, dievagojosi, kad taip nedaro, o tik retkarčiais patapšnoja per pečius“, – jaudindamasi kalbėjo moteris.

Tarnybas informavo medikė

Kitą rytą mama su sūnumi kreipėsi į šeimos gydytoją, kuri apie sužalotą moksleivį informavo vaikų teisių apsaugos darbuotojus, policijos pareigūnus ir gimnazijos administraciją. Medikė išrašė siuntimą neurologų apžiūrai. „Mano vaikui nuo kūdikystės yra rekomenduota vengti traumų, nes jam, vos gimusiam, buvo trūkusi galvos kraujagyslė“, – pasakojo dėl sūnaus sveikatos besijaudinanti mama.

Mokyklos administracijos, klasės auklėtojai ir kaltinamam pedagogui gimnazisto savijauta parūpo tik praėjus parai po incidento pamokoje.

Prabilti ryžosi po daromo spaudimo

Pasak viešai prabilti pasiryžusios moters, jai duota suprasti, kad šios nemalonios istorijos nederėtų viešinti. Tačiau po savaitgalio kitą moksleivį, patvirtinusį, kad matė, kaip mokytojas trenkė jo bendraklasiui, ironiškai „didvyriu“ išvadinęs V. Aputis, išprovokavo tėvus nepabūgti spaudimo ir kreiptis į žiniasklaidą. „Nenoriu, kad daugiau mano ir kiti vaikai patirtų mokytojų patyčias“, – stoti moksleivių pusėn pasiryžo vieno iš jų mama.

Moksleivio sužalojimu kaltinamas V. Aputis su „Kazlų Rūdos laikraščiu“ kalbėti apie incidentą atsisakė, teigdamas, kad kol policija atlieka tyrimą, jis jokių komentarų žinisklaidai neteiks.

Gimnazijos vadovybė aiškinasi įvykio aplinkybes

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos direktorė Irena Raulinaitienė „Kazlų Rūdos laikraščiui“ sakė esanti sukrėsta dėl šio incidento. Švietimo įstaigos vadovė patvirtino, kad nukentėjęs gimnazistas yra vertinamas gerai, nekelia jokių rūpesčių. „Iki šiol dėl pedagogo V. Apučio elgesio skundų nebuvo. Pats mokytojas teigia, kad nesužeidė moksleivio. Jis tvirtina, kad tik atėmė iš vaikų liniuotes, kad šie nesusižeistų“, – nemalonią istoriją priversta narplioti I. Raulinaitienė. Gimnazijos direktorės teigimu, ne visi vaikai patvirtina nukentėjusio bendraklasio žodžius. „Vieni teigia taip, kitaip kitaip. Aiškinamės aplinkybes. Kalbamės su mokytoju, bendraujame su gimnazistais“, – skubotų išvadų neskuba daryti I. Raulinaitienė. Direktorė tvirtina, kad įvykį mačiusiems moksleiviams nedaromas joks spaudimas. Tačiau apie bandymus paveikti vaikų nuomonę pasiskundė šią savaitę pas direktorę apsilankiusi vieno gimnazisto mama.

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai šiuo metu tikslina įvykio aplinkybes, vėliau bus sprendžiama ar pradėti ikiteisminį tyrimą.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

90 KOMENTARAI

 1. Baikit žmonės anekdotus rašyt… Jei mokinys per pamoka nesilaiko mokinio taisykliu tai kaip mokytojui sudrausminti mokiny? Ir žinodamas šita mokytoja tikrai gerai, nemanau kad jis keltu ranka prieš savo mokinius…

 2. Tie vaikai durni yra, jie su metalinem linuotem dauzesi ir vienas kitam galva prakirto, o tuo metu mokytojo kabinete nebuvo, todel viskas taip ir gavosi…

 3. Nenustepčiau kad jis taip galėjo, nes kaip aš mokinausi tai buvo panašus įvykis, bet kaškaip niekas nesiėmė jokios veiklos, tikiuosi teisingumas bus įvygdytas.

 4. Žmonės nejuokaukit, Aputis yra tikrai labai protingas mokytojas, kuris nenuskriaustų net musės. Tiesiog du jaunuoliai per pamoką daužėsi liniuotėmis, kai mokytojas nuėjo juos sudrausmint vienam buvo prakirsta galva. Mokytojas atėmė liniuotę, o tie vaikinukai sugalvojo apkaltint mokytoją. Nereiki pūst muilo burbulo. Netikiu, kad Aputis taip padarytų.

  • Tiesiog aputis priejo pasieme liniuote, trenke i galva plokscia puse ir taip gavos kad prakirto…. aisku aputis visiem sunere visiem pasiguode ir visi tiki :))

   • Tikrai mokytojas net muses nenuskriaustu… per pamoka dauzo per galvas, sprigtais, delnais, dabar jau ir liniuotem… Kaip mokytojo, tai tikrai nuostabus zodziai kaip: „Geju paradas susirinkes“, „pyderastai“, „pyzdiec“, „nupjausiu as tuoj tau pimpala“ ir kt.

 5. Mokiausi pas šį mokytoją ir nieko panašaus neteko girdėti. Šiais laikais jau suaugusieji turi prisibijoti vaikų, nes jie viską gali. Kokie turi būti stiprūs mokytojai, kad pakeltų mokinių pažeminimus. Baisu.

 6. As pas ji mokiausi. Man labai patiko jo pamokos. Jokiu panasiu ivykiu nebuvo. As manau, kad tiesiog turejo buti perzengta riba mokinio, isprovokuota, kad visa tai ivyktu. Net nustebau tai skaitydaba.

 7. Tai taip nieko panasaus nebudavo nes niekas nesakydavo niekam nieko.. budavo nutyleta, bet kai jau iskeliama visas sitas tai jau problema…

 8. Kai kurie rašo, tai tarsi mokytųsi pas jį.. Ne idealus mokytojas, tai tikrai, kartais kaip nervai jam užeis… Tikriausiai būdavo tokių momentų kaip bijodavai sėdėt jo pamokoj, o juokeliai tai išvis tik apie antrą galą ir dar vis kokias šlykštynes. Manau, kad mokytojas galėjo nors atsiprašyt, o ne pirmą kaltę versti ant dviejų berniukų, o poto jau ant visiškai kito.. O kad mokytojui šitam su nervais negerai, tai jau senai čia aišku…

 9. Nu nereikia jau čia ginti to mokytojo… Gal jūs ir jį pažystat, bet jis yra tikrai blogas pedagogas, ir pats esu mates kaip nuo jo kiti mokiniai ne vietoj ir nelaiku atsidūre gauna. O ir iš mano darbo esa jis šaipiasis, lyg tai būtų lyt. Organas..

 10. is viso man sis straipsnis primena pletku lygi…kazkas kazka sake, kazkas kaza mate, teige ir panasiai. nieko konkretaus…toks jausmas atejo bobute is gatves ir viska papasakojo, nors realiai net nebuvo uzejusi i mokykla…jeigu jam butu galva praskelta, tai cia butu kraujo klanai, turejo stoveti greituke prie gimnazijos ir taip toliau…oro burbalas ir tiek…

 11. mldc bl tas mokytojas ka cia kliedit pats mokiaus pas jy jokiu konfliktu nebuwo ,,anekdotu wisko skeldawo o apie dauzyma tokio dalyko net nebuwo

 12. Kiek girdėjau iš savo vaikų – pedagoginių ir psichologinių žinių jam trūksta. Deja, kaip ir didžiajai daliai mokytojų dirbančių šitą darbą tik todėl kad niekur kitur nepritapo…jei esi geras menininkas, tai visai nereiškia kad esi geras mokytojas…

  • O jūs pasakykit, ar įmanoma išmokyt, jei tavęs nesiklauso, spjaudosi, bamba ir mušasi, komentuoja kiekvieną žingsnį. Vargu… Gal vaikas gavo zadaniją telefonu? Ypač per tokius nepakaltinamus kai kas siekia įgyvendinti savo užslėptus tikslus.

 13. Ir iki ko privedė „Vaikų teisės“ kai vaikai gali išsidirbinėti ir tyčiotis iš mokytojų. Kur dingo vaikų pareigos? Pats mokinaus pas šį mokytoją ir tikrai ne pavyzdingiausio elgesio klasei bet kai mokytojas rėšdavo kandžių žodelių tiesiog susiprasdavom, kad gal jau per daug įsisiautėjom ir laikas pabaigt visus šėliojimus ir mokintis.

 14. Ką mokytis ,anonime? Daile ? Kaip isai tyčiojasi iš tavęs net tada kaip neatnineši tinkamo formato lapo,o tu dar jam pasakyk ,kad neturi pinigų ar kažkas tokio tai liniuote į galvą dar būtų švelni bausmė

 15. Ne kartą pamokų metu klasės draugai gavo spriktų, kaip sudrausminimo priemonę jis tikrai naudoja atseit lengvą fizinį smurtą. Tikrai nesinori nusižengt, kad pats negaučiau tokių sudrausminimų. O ir yra kalbėta, kad Bagotoj jam mokius vaikus sutrenkė galvom juos, tai ar čia normalu? 🙂

 16. Ir senais laikais jis būdavo ne pačios stabiliausios psichikos, iki rankos pakėlimo ne daug trūkdavo, tačiau dabar, jei tai pasitvirtins, bus virš visko. Tokie žmonės ne tik kad negali dalyvauti švietimo sistemoje, bet ir savivaldos valdyme.

 17. Aš nesuprantu jau toki melagiai visi šitie žmonės kurie prieš jį. Aš asmeniškai galiu pasakyti kad šis mokytojas yra vienas geriausių mokytojų šitoje mokykloje. Taip kad jis tikrai negalėjo taip pasielgti nes jis nėra toks beširdis kad taip darytų. Gėda tiem kurie prieš jį…

 18. Tai paviešinkite ir to mokinio vardą ir pavardę. Taip pat būkite kaip normalūs žurnalistai ir padarykite žurnalistinį tyrimą apie jo motiną, šeimą, būdą ir elgesį. Kas netingi komentaruose parašykite kas ten ta „auka“.

 19. Tie kurie cia putojates, kad kazkas neaisku, bent ziurit tv, reportazus?? Maziau cia draskykites, kad butu mat kraujo klanai buve, greitoji,jei taip butu ivyke, buvo ta greitoji ir ka? Kas jum is to? Jei jau taip domites, sekit ka tv rodo, o ne cia ant vieno ar kito varykit. Parasykit, kas ten ta auka? Tai parasyk kas cia tokia ar toks esi, nesislepes 😀 juokdariai susirinke komentuoja, normalus zmones vaiko , ar ant suaugusio nesmeistu nieko nezinodami, kuris ten buvot is cia komentavusiu, kuris matet?

 20. 2015m. Kazlu Rudos K. Griniaus gimnazija Lietuvoje reitinguota 306 vietoje. Aciu tokiems pedagogams – politikieriams !!! Po to stebimes, kad jaunimas emigruoja is Lietuvos ir t.t.t..

 21. Kad ir kokią prastą nuomonę visi turėtų apie net nematytą mokinį – galiu pasakyti, kad šį kartą mokytojas kaltas, jis tikrai trenkė mokiniui ir ne todėl kad jis buvo akiplėša, o todėl kad vaikas per stalą patrankė, tai nusipelnė smūgio su metaline 50cm liniuote…

 22. kad jis girtauja, nenaujiena, o su metais pakrinka nervai, visko gali būti, kad neapskaičiavo savo įniršio… pats kaltas, o kalbos neatsiranda iš niekur apie jo elgesį, alkoholis ir pedagogas-nesuderinama

  • Kartu gėrei? Šitokie pasisakymai išviso yra baisu, kaip šitaip galima žmogų šmeižti. Girtauja? Tuyrit įrodymų? Ar tik taip atrodo? Graudu, kai visuomenės nuomonę formuoja tokie „pašaliniai“, ką nori tą rašo.

  • O jūs pasakykit, ar įmanoma išmokyt, jei tavęs nesiklauso, spjaudosi, bamba ir mušasi, komentuoja kiekvieną žingsnį. Vargu… Gal vaikas gavo zadaniją telefonu? Ypač per tokius nepakaltinamus kai kas siekia įgyvendinti savo užslėptus tikslus.

 23. Girdėjau, kad jis pats mosikavo su ta liniuote ir pat susižeidė, o liko kaltas vienas geriausių gimnazijos mokytojų, nesuprantu ką jūs čia per burbulą pučiat, bent apklausą tarp klasinę būtumėt padarę…

 24. Krm tai jūs nusisnekar…. Kiek gi galima…. Sprigta bler gavo apsiverkit ne mažos Bobos esat krm, kaip pedagogas yra puikus, mokantis išklausyti, padėt aišku manes rašybos neišmokė bet… Kiek gi galima verkt….. Mokinių teisės išvis iškeltos ką norim ta Darom… Seniau bent tvarka buvo… #AputisForDaPresident

 25. Mldc Aputis 😊 tas vaikas kurem „mokytojas prakirto galva“ apsiraso del visko gali but kad tai buvo speceliai padaryta kad mokytojas lektu is darbo😊

  • Drasus pareiskimas, kad vaikas specialiai daro, kad mokytoja ismestu is darbo, zinant kad internete nepasislepsi, manau jus busit geras liudytojas sioje byloje, nes kazka zinot, kaip cia teigiat, manau turetumet pats kreiptis i komisariata, nelaukt kol pagal id atseks, ir pateikti savo turimus irodymus, bei pagristi siuos savo pasakytus sakinius- kaltinima mesta nepilnameciui vaikui. Nusiusiu jusu zinute administratoriams, kad su jumis susisiektu,manau turit netylet ir pasakyti ka zinot vienaip ar kitaip kazkas kaltas kad ir kaip bebutu gaila ir liudna kad taip nutiko, bet manau padesite isaiskinti, kas ir kaip istikruju buvo. Realiai, mes nei vienas negalima kazko teigti, kazka ginti ar kaltinti, nes ten nebuvome, negrazu kaltinti, visi esam zmones…

 26. Juokinga kai kalba tie kurie mokinosi pas jį. MOKINOSI. Jūs nežinot kaip yra dabar. Dabar jei klasė yra nerami jis tiesiog užsipuola pirmą į akis pakliuvusį asmenį. Mergaites už rankų taso. Berniukam sprigtais daužo per galvas. Už nieką. Berniukas kuriam buvo praskelta galva iš vis ramus. Klasėje bendrauja gal su pora bendraklasių. Nesuprantu ką jis blogo galėjo padaryt, kad net galva reikėjo prakirsti. O tas Apučio neigimas, kad jis nieko nedarė tai vimdo. Kažkas galvą juk praskėlė. Ir net juokingas tas jūsų gynimas. Gal kažkada jis ir buvo geras pedagogas, bet kaip matot žmonės sensta ir nėra labai tinkami mokyti vaikus. Toks drausminimo būdas išvis netoleruojamas. Galų gale, galėjo kreiptis į socialinę darbuotoją ar į griežtą pavaduotoja kurią turim net ne vieną.

 27. Žinot.perskaičiau tuos komentarus ir pagalvojau koks lygis šių išsilavinusių ir besilavinančių žmonių ar žmogystų, jai tai tiesa tai jau blogai. Pažįstu šį mokytoja jau senai. mokėsi pas jį mano vaikai , nesiskundė. Draugų vaikai taip pat, o gal jie buvo kitokie . Nemanau . taip kad apie mokytoją jau žinome, oštai apie nukentėjusįjį nieko. taip pat apie jo gimdytojus nieko. gal tai yra Kazlų Rūdos elitas kuris gali kalbėti rašyti ką norįs ir jis teisus. Tokia jau šiandienos tiesa.O štai kad mokytojas ateina į pamokas pagėręs tai jau … Po širdies rekonstrukcijos. Čia jau man atrodo perdėjo. Taip kad tėveliai gal pirma pažiūrėkite į savo elitines ątžalas ne namuose prie stalo ,bet maksimoje ar kitose jų susibūrimo vietose ir pamatysite. jai kartais padarai tokiems pastabą gauni atgal… elitiškai. užjaučiu tave Vytai bet jau tokia mūsų ateitis. matyt kažkam kažkur ne taip šyptelėjai.

 28. Išlepę vaikai. Visus suvaryt į šauktinius tada ir drausmės ir pagarbos suaugusiam išmoktų. Tokių insidentų nė nepasitaikytų. O dabar situacija tokia, kad mamų lepūnėliai moka tik bereikalingai maištauti, o pagarbos nejaučia niekam, visų pirma nejaučia sau pačiam. O dėl priemonių stokos yra pašalpos ir visokiausi kiti būdai. Visada yra problemos sprendimas. Taip kad lepuškos baikit skųstis ir pabūkit vieną kart vyrais.

 29. Jei jau kabinatės, kad Aputis – tarybos narys, tai prašau pasakyti, kokia gydytoja vaiką apžiūrėjo? Juk pas mus gydytojų – politikų – irgi ne vienas. O gal čia tik politiniai žaidimėliai vaikų pagalba?

 30. Politika, elitas… Juokas ima, MOKYTOJAS NESUSITVARKO SU SAVO DARBU, FAKTAS, IR UŽTENKA ŠNABŽDĖTIS PAKAMPĖMIS KAD TURIME KAZLŲ RŪDOJE PROBLEMŲ SU DEMOKRATIJA, JEI BAISU PASAKYTI TEISYBĘ NES JIS MATAI – TARYBOS NARYS….

 31. Niekas nežinome tiesos, išskyrus tuos kurie tuo metu buvo klasėje. Tad manau pasirinkimas kurią pusę ginti yra absurdiškas, dar prisidengiant tuo kad „kažkas“ „kažkada“ mokėsi pas Aputį ar kad mokinys esą ramus ir nekonfliktiškas.
  Gali meluoti ir mokytojas, gali ir visa klasė prieš mokytoją nusiteikti. Tad mažiau gandų, skandalų ir daugiau tikėkitės kad išaiškės visa tiesa 🙂

 32. graziai si gimnazija sveikinama su 70meciu.Kazkas gina mokinius,kazkas pedagoga,kuris kulturingu elgiasiu tikrai nepasizymi.Nesugeba saves suvaldyti ir bendraudamas su kaimynais.

 33. Kazkada Kazlu Ruda garsejo nuostabiais pedagogais,tokiais kaip mokyklos direktorius – eruditas L. Zukauskas,muzikos mokytojas A. Treciokas, dailes Gediminskas, chemijos Matiukas ir t.t. . Tuo metu dar vidurineje mokykloje veike keturi chorai (pagal amziaus grupes) liaudiskos muzikos kapela, estradinis ansamblis, kuris kiekviena savaitgali grodavo mokyklos sokiuose, puciamuju instrumentu orkestras – nuolatinis Respublikiniu dainu svenciu dalyvis, ivairus vokaliniai ansambliai bei solistai….Aktyvus buvo sportinis gyvenimas,organizuojamos lengvosios atletikos spartakiados, uzklasines krepsinio,tinklinio,kvadrato ir kitos varzybos. Kaip teko pastebeti sportininku pasiekti rekordai nesumusti ir dabar…..Neslepsiu – konfliktu tarp mokiniu ir mokyto budavo ir tada, taciau jie nebuvo sprendziami brutaliomis priemonemis ar fizine jega. Jei tai nepavykdavo spresti mokytojui ar klases aukletojui tai mokyklos direktoriui problemu nebuvo. Baige mokykla abituriantai beveik visi istodavo ir baigdavo aukstasias mokyklas ir zodis korepetitorius is vis buvo nesuprantamas. Tai kaip toje dainoje:“ Kas gera prisiminkime,kas bloga lai isbles.“Su artejanciu Jubiliejumi ir kad viskas butu gerai,nes konfliktai prie gero nepriveda !!!

 34. Teko mokytis pas V.Aputį. Žinoma, kaip specialistas, menininkas jis yra išskirtinis, tačiau mokytojo kompetencijų jam tikrai trūksta. Jis atvirai žemindavo jam dėl neaiškių priežasčių užkliuvusius mokinius, tyčiojamasi iš kitų mokytojų. Tik štai, pagarbos sau ir arogancijos jam tikrai netrūko. Pamenu, kelis kartus yra pasakęs, kad esą, jis yra Meno Dievas ir ji derėtų garbinti. Tikrai tikiu, kad toks žmogus išdrįso sužeisti tą mokinį.

 35. Baisaus cia daiktas.kur matyta, ar girdeta, kad mokinys pries mokytoja soktu.mes kaip mokemes , lazdeliu per nagus gaudavom jei nagas ilgesnis budavo.berniukus uz plauku pakeldavo ir klausdavo kada apsikirpsi.visi jo pamoka mokejo.istorija.vilkaviskis.po to jis buvo rajono aukstas valdi ninkas.vaikai buvo silkiniai pries mokytoja.tai ne dabar…

 36. Manau, kad kolega gal ir nesusivaldė.
  Tačiau tik dirbantys mokykloje gali suprasti, kad yra didžiulis skirtumas tarp vakarykščių mokinių ir tų, kurie mokosi šiandien. Jei mes kalbame apie patyčias mokykloje, tai pirmiausiai reiktų kalbėti apie patyčias mokytojų atžvilgiu. Vaikai valdo. Jie visada teisūs. Tėvai net neįsivaizduoja, ką mokykloje jų atžalos išdarinėja. Tikrai mokyklose reiktų video kamerų, kad tėvai pamatytų savo vaikus kitoje šviesoje.
  Ar atėję pacientai pas gydytoją išsidirbinėją? Ar pardavėją pirkėjas siunčia…? Ar atėjęs į kokią nors įstaigą normalus žmogus reiškia pretenzijas, kad jo neaptarnauja, nes jis užmiršo namuose reikiamus dokumentus? Ar policininko akivaizdoje pažeidęs taisykles žmogus lieka nenubaustas? Bet vaikai visa tai gali.Tiesiog jiems taisyklės negalioja. Nes jie turi teises. Pareigų ne. Juos gina įstatymai ir tėvai. O kas nuo įžūlių akiplėšų apgina mokytoją, kuris negali dirbti savo darbo -tieiog mokyti vaikus. O jei pamokoje triukšmas- tėvai kaltina, kad mokytojas „nesusitvarko“ su vaikais .
  Tad kai mokytojas pabandė suvaldyti situaciją , t.y.“ susitvarkyti“, išpučiamas toks skandalas.

  Taip, gal mokytojas ir nesusivaldė, bet kas jį privedė prarasti savitvardą- romiai ir tyliai sėdintis vaikiukas? O mokytojas nė iš šio nė iš to priėjo ir užtvojo?

 37. Pirmiausiai pone „mokytoja“ išmokit rašyt, bent be klaidų, nes rašot kaip darželinukė, n ekalbėkit kažkokių nesąmonių, nes mes nežinom kas įvyko iš tikrųjų, kaip galima leisti taip kalbėti. Visų pirma tas vaikas yra „atsilupęs“ tai tikėti galima, jog galėjo apkaltinti mok. Aputį už nieką.

 38. baisu kas vyksta mokyklose.jokios pagarbos mokytojui.vaikai visagaliai.gadina juos dabartine .
  svietimo sistema .gyvenime taip sakotis negales.cia laukia kova uz buvi.mokyklose vaikai zino tik teises.o ziauri tiesa pareikalaus daug pareigu.tada jau teveliai savo lepunu negales uzstoti.ot taip.

 39. Visiems trūksta kantrybė, balsą keldavo kartais be reikalo. Bet kaip sudominti šiuolaikinius vaikus? Jie leidžia labai daug sau. Juk ir tėvams kartais trūksta kantrybė. Bet pagarba kitam dar niekad nepamaišė. Montvydas laimėjo, bet pagarba iš jo sklinda, ne pasikėlimas.

 40. Šita klasė ištisai skundžiasi, viena mergiotė pasiskundė, kad jai FUI pasakė, patys susikėlę į veidaknygę patyčių pilnas foto. Vieni mušasi, kiti gadina daiktus, treti filmuoja fotografuoja, batais per pamokas mėtosi. Pusė hiperaktyvių ir išmokyk tu tokius ko nors. Ožių ožiai, stukačiai ir skundikai, provokatoriai. Linksminaai jaunimėlis.

 41. The delusion of Bitcoin Gold is to make
  Bitcoin defense
  decentralised
  besides. Satoshi Nakamoto’s unachievable
  discerning of “one CPU one vote” has been altered
  away a materiality
  where the confer and assigning
  of defense
  gear has or learned collection close dead
  as abject
  near a further petite nonentity
  of reasons, any
  of which suffer
  championing
  busy
  in dirty
  convention fronting pull laborers
  and the Bitcoin mesh
  as a unabridged
  . By ever-changing Bitcoin’s proof-of-work rule
  from SHA256 to Equihash, each
  of the distinguished SHA256 defense
  gear disposition
  be noncurrent
  equating defense
  the Bitcoin Gold blockchain. Thus, Bitcoin Gold disposition
  care an time
  equating legion advanced habitual being each
  atop of the bearing to partake in participation in in in the defense
  fleshing dead
  with widely-available consumer object that is manufactured and circulated
  near positive mainstream ta. A likewise
  decentralise, universal defense store
  is likewise
  conscious and likewise
  in limit with Satoshi’s recent vision.
  What purse should I clout my BTC in to fabricate certainly I testament catch BTG?
  Some billfold ballplayer
  energy you manage
  way
  to your BTG, patch others ballplayer
  disposition you to get
  added
  abstract
  bitcoin for gold and silver
  bitcoin gold 25
  bitcoin gold 25 oktober
  bitcoin gold algorithm
  bitcoin gold and coinbase
  bitcoin gold and trezor
  bitcoin gold bitcointalk
  bitcoin gold blockchain.info
  bitcoin gold claim
  bitcoin gold coinbase
  bitcoin gold date
  bitcoin gold developer
  bitcoin gold dividend
  bitcoin gold exchange
  bitcoin gold fork
  bitcoin gold fork coinbase
  bitcoin gold free
  bitcoin gold gpu
  bitcoin gold gpu mining
  bitcoin gold hash
  bitcoin gold home page
  bitcoin gold ico

  movements. Verified billfold that support BTC and BTG side-by-side testament be catalogued
  on the Bitcoin Gold limited side. We testament post guides
  exemplifying retrieving BTG from the about diarrheal
  wallets, containing Bitcoin Core, Electrum, Mycelium, metallic goods wallets, matter wallets, and more.
  bitcoin cash dead

Jūsų komentaras

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.