- Reklama -
Pradžia Bendruomenės Pavasaris su Šekspyru

Pavasaris su Šekspyru

- Reklama -

2016 metų balandžio mėnesį visas pasaulis mini literatūros klasiko Viljamo Šekspyro 400-ąsias mirties metines. Šis žmogaus gyvenimui neįtikėtinai ilgas laikotarpis nepaskandino užmarštin genialių jo kūrinių. Skubančiame technologijų amžiuje Šekspyro sonetai, dramaturgija giliai paliečia kiekvieno klausytojo ar žiūrovo sielą.

Balandžio 8 d. Jūrės kaimo bendruomenės namuose vyko popietė „Aš visada jaučiuosi laimingas. Žinai kodėl?“, skirta Viljamui Šekspyrui paminėti. Ją surengė bibliotekininkė R. Sliserienė, Kazlų Rūdos savivaldybės bendruomenių asociacijos socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projekto darbuotoja J. Draugelienė ir Jūrės kaimo bendruomenės tarybos narė B. Češūnienė.

Janinos ir Birutės talentingai skaitomi sonetai nepaliko nė vieno klausytojo  abejingo, juk menas lieka nemarus, jis saugo grožį, draugystę, meilę. Trumpai prisiminėme kūrėjo biografijos faktus, kurie per keturis šimtmečius buvo apipinti ne viena legenda, kas dabar bepatikrins.

Šekspyras rašė savo laikų teatrui ir nesvajojo apie amžinybę. Teisus buvo B. Džonsonas sakydamas, kad jis priklausė „ne vienam amžiui, o visiems laikams“.

R. Sliserienė

 

- Reklama -
- Reklama -

Žinios

- Reklama -
- Reklama -