Mažieji šventė Vaikų Velykėles

0
795

Balandžio 3 d. Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kazlų Rūdos policijos komisariatas kartu su socialiniais partneriais, bendradarbiaudamas su UAB „Naisių vasara“, jau antrus metus Kazlų Rūdos Švč. Jėzaus Širdies bažnyčioje organizavo renginį „Vaikų Velykėlės“.

Vaikai, kartu su Velykų bobutėmis rideno margučius, žaidė žaidimus, piešė, fotografavosi su vaikų draugu Amsiumi ir džiaugėsi velykinėmis dovanėlėmis. Bene didžiausia džiaugsmingų emocijų suteikianti eilė šiais metais buvo nusidriekusi prie piešimo ant veidelių.

Šiemet bažnyčios šventorių papuošė pačių vaikų edukacinio proceso metu pintas kiaušinis.

Džiugu, kad šioje Kazlų Rūdos bendruomenes suburiančioje šventėje šiais metais dalyvavo dvigubai didesnis vaikučių ir tėvelių ratas. Prie renginio organizavimo noriai prisidėjo skirtingų kartų, organizacijų atstovai.

Už pagalbą, bendradarbiavimą, organizuojant „Vaikų Velykėles“, nuoširdžiai dėkojame Kazlų Rūdos Švč. Jėzaus Širdies Parapijos klebonui Renaldui Janušauskui, J. Makarevičiaus IĮ „Jovaras“, Kazlų Rūdos Rimvydo Žigaičio menų mokyklos dailės mokytojai Mildai Žemaitienei, Vaikų dienos centro „Šypsniukas“, Kazlų Rūdos pagrindinės mokyklos, Kazlų Rūdos darželio „Pušelė“ bendruomenėms, „Kazlų Rūdos laikraščio“  redaktoriui Mariui Žitkui, Kazlų Rūdos savivaldybės kultūros centro Atvirai jaunimo erdvei, Asociacijai Kazlų Rūdos senjorų klubas, „Velykų bobutėms“ – Eglei Simanauskienei ir Danutei Naujokaitienei, fotografei Ugnei Brusokaitei, Linai Brusokienei, Liutaurui Paškauskui, UAB „Kazlų Rūdos komunalininkas“ ir visiems geros valios savanoriams, savo nuoširdžiu darbu suteikusiems vaikučiams džiugių akimirkų.

Šventės rengėjų įspūdžiai:

Akvilė Krunglevičienė: „Geri pavyzdžiai įkvepia ir vienija bendruomenes, jų narius. Pirmiausia aš esu bendruomenės narys, o po to policijos pareigūnė. Mano atliekamos funkcijos įpareigoja mane skatinti bendruomenės narius tarpusavyje komunikuoti, tokiu būdu yra stiprinamas ryšys ateityje sprendžiant įvairius visuomeninius klausimus.

Ginti. Saugoti. Padėti. Tokį kredo pasirinkau tapdama pareigūne. Ir tai galioja visais atvejais. Belsk ir bus atidaryta. Kazlų Rūdoje pastaruoju metu vis daugiau pavyzdžių, kad mūsų bendruomenė yra vieninga. Taigi dar kartą įsitikinau, kad kartu mes galime atverti daugiau  durų.“

Milda Žemaitienė: „Naujos pažintys, bendravimas ir bendradarbiavimas – įkvepia kurti! Vaikų Velykėlės tampa gražia Kazlų Rūdos savivaldybės bendruomenių tradicija, kuri suvienija ir mažus, ir didelius, vieningam tikslui – Didžiojo margučio kūrimui. Šiais metais Velykėlės buvo išskirtinės, nes vaikai galėjo prisidėti ne tik prie pagaminto margučio dekoravimo, bet ir dalyvavo visuose kūrybiniuose ir šventės pasiruošimo etapuose.

Pynimas iš vytelių – vienas seniausių tradicinių amatų, todėl buvo džiugu, kad vaikai turėjo galimybę susipažinti su šiuo amatu. IĮ „Jovaras“ įkūrėjas J. Makarevičius ne tik pasirūpino 2 m aukščio ir 1 m pločio margučio karkasu, bet ir šiltai priėmė vaikus savo sodyboje, parodė dirbtuves, pintus gaminius, vaikai galėjo patys prisirinkti vytelių margučio pynimui, o po to mokėsi pinti patys.“

Justė Škirienė: „VšĮ Kazlų Rūdos socialinės paramos centro vaikų dienos centro „Šypsniukas“ lankytojai prisijungė prie organizuojamo renginio „Vaikų Velykėlės“.

Centro lankytojai dalyvavo visuose renginio pasiruošimo etapuose. Vaikai įgijo daug naujų įgūdžių ir noriai dalyvavo veikloje.

Turėjome galimybę iš arčiau susipažinti, pamatyti ir prisiliesti prie viso darbo su vytelėmis eigos. Vaikai patys rinko vyteles, jas rišo bei turėjo galimybę išmokti pinti, veikla labai sužavėjo dienos centro lankytojus. Darbas buvo komandinis, o tai lavina bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius. Vaikams buvo užduotis rasti bendrą sprendimą ir suteikti matomą rezultatą, todėl vaikų dienos centro lankytojams šis iššūkis buvo naudingas, sukėlęs daug teigiamų emocijų ir bendro tikslo siekimo.“

Organizatorių inf.

Ugnės Brusokaitės foto


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.