Kazlų Rūdos orkestrui – aukščiausias įvertinimas

3
1378

Praėjusį šeštadienį Panevėžyje vyko tradicinis, jau šešioliktasis Lietuvos pučiamųjų orkestrų čempionatas. Tarp A kategorijos orkestrų aukščiausią įvertinimą ir Grand Prix iškovojo Kazlų Rūdos orkestras, kuriam vadovauja Rimantas Gelgota bei kocertmeisteris Mantas Ziba.

Čempionato vertinimo komisija, aukščiausiu apdovanojimu įvertinusi Kazlų Rūdos orkestro meistriškumą, geriausio dirigentu pripažino ir orkestro koncertmeisterį M.Zibą.
Kazlų Rūdos orkestrantai ankstesniuose čempionatuose jau du kartus buvo iškovoję trečiąsias vietas tarp A kategorijos kolektyvų, tačiau šių metų sėkmė atvėrė kelią į aukštesnės – B kategorijos orkestrų konkursą.
Muzikantų džiaugsmas ir gera nuotaika baigiamojo koncerto bei apdovanojimų ceremonijos metu liejosi per kraštus, juo labiau, kad scenoje su įspūdinga programa koncertavo kraštiečiai – orkestras „Kybartai“, o apdovanojimus taip pat atsiėmė ir kiti kaimynai: tarp B kategorijos koncertinių orkestrų geriausiu buvo pripažintas ir Grand Prix iškovojo Vilkaviškio moksleivių orkestras, o tarp C kategorijos orkestrų aukščiausio įvertinimo sulaukė Marijampolės orkestras.

Dėl išvardintų priežasčių ir pašmaikštaujat galime drąsiai teigti, jog XVI Lietuvos pučiamųjų orkestrų čempionate karaliavo Sūduvos krašto orkestrai.
Trumpai atsikvėpęs po čempionato, kolektyvas pradės repetuoti naujus kūrinius. Nors čempionate Kazlų Rūdą atstovavo gana didelis, 26 muzikantų būrys, kolektyve yra ir daugiau narių, kurie atkakliu darbu siekia patekti į pagrindinę orkestro sudėtį. Kviečiame visus didelius ir mažus prisijungti prie kolektyvo, nes Kazlų Rūdos orkestras pasiruošęs iškovoti dar ne vieną trofėjų.

Kazlų Rūdos orkestro inf.

3 KOMENTARAI

KOMENTUOTI

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.