Kazlų Rūdoje susitiko mokiniai iš penkių gimnazijų

0
435

,,Labai šaunus ir naudingas renginys…“, ,,Buvo įdomu, pasisėmėme gerų idėjų…“, ,,Kai vėl ką nors organizuosite, būtinai pakvieskit…“ – su tokiomis mintimis atsisveikino svečiai iš Vilkaviškio, Pilviškių, Marijampolės ir Plutiškių gimnazijų. Į smagų moksleivišką renginį Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje juos sukvietė vaikų socializacijos projekto ,,Jauni – jauniems“ grupė.

,,Žygis“ startavo mokslo metų pradžioje. Pradėję savo gimnazijoje, projekto ,,Jauni – jauniems“ grupė keliavo po kaimynines gimnazijas, organizuodama, pačių sumanyto, kūrybinių estafečių konkurso I etapą. Renginio idėja kilo iš smalsumo, noro pamatyti, kaip ir kuo gyvena kitų gimnazijų mokiniai, susipažinti, bendrauti, veikti. Galime pasidžiaugti, jog idėja tikrai pasiteisino: užmezgėm draugiškus ryšius, parsivežėme daug įdomių minčių, kurias galėsime įgyvendinti mūsų gimnazijoje.

Balandžio pabaigoje, kaip ir buvo planuota, sukvietėme visų penkių gimnazijų komandas nugalėtojas į finalinį kūrybinių estafečių konkurso renginį. Taip pat pakvietėme po 5 kiekvienos gimnazijos mokinių aktyvo narius, kad paplanuotų tolimesnio bendradarbiavimo perspektyvas, numatytų galimas patrauklias veiklas. Taigi, sugužėjo būreliai jaunimo iš Marijampolės Rygiškių Jono, Vilkaviškio ,,Aušros“, Pilviškių ,,Santakos“, Plutiškių ir Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijų.

Kol gimnazijos aktų salėje 5 komandos žaismingai rungėsi kūrybinių estafečių konkurso finale, skaitykloje entuziastingai darbavosi aktyvo nariai. Kūrybines edukacines veiklas čia strategavo ir vedė Všį ,,Sveikatingumo idėjos“ atstovai. Užsiėmimas, beje, vyko anglų kalba, nes tarp jo vedėjų buvo du savanoriai iš Gruzijos.

Apie savanorystę, jos teikiamas galimybes ir būdus, kaip įsitraukti į šią prasmingą veiklą, diskusiją su atvykusiais mokytojais inicijavo renginio viešnia,  Europos savanorių tarnybos projektų koordinatorė, Aistė Natkevičiūtė.

Taigi, pusantros valandos virė intensyvus darbas grupėse, kurio rezultatus apžvelgėme vėl susibūrę į salę. Aktyvo nariai visus suintrigavo, pristatydami bendrų veiklų idėjas. Džiaugsmu tryško apdovanotieji kūrybinių estafečių konkurso nugalėtojai. I-ąją vietą iškovojo Vilkaviškio ,,Aušros“ gimnazijos komanda. Gerą nuotaiką dar labiau įaudrino linksmas bendras žaidimas. Toliau diskusija vyko gurkšnojant arbatą ir smaguriaujant saldėsius nuo bendro, suneštinio, stalo.

Atsisveikinant, visi nuoširdžiai dėkojo, užtikrindami, kad tokių renginių mokiniams labai reikia.

 

Kazio Griniaus gimnazijos inf.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.