Kazlų Rūdoje kuriasi Coder Dojo programavimo klubas

0
545

Lietuvos vardą Coder Dojo, pasaulinio programavimo mokymo projekto, žemėlapyje įsirašys ir Kazlų Rūda. Čia planuojama įsteigti  reguliarius programavimo užsiėmimus vaikams ir jaunuoliams rengsiantį Coder Dojo klubą.

„Tam, kad Lietuva būtų skaitmeninio amžiaus laimėtoja, turime išugdyti IT profesionalų kartą. Nuo mažens turime vaikams parodyti, kaip įdomu ir naudinga iš arti pažinti technologijas, mokėti laisvai jas valdyti. Toks ir yra Coder Dojo – programavimo judėjimo visame pasaulyje tikslas. To siekiame steigdami nuolat veikiančius programavimo klubus Lietuvoje,“ – sako eruparlamentaras Antanas Guoga, tarptautinio projekto Coder Dojo ambasadorius mūsų šalyje.

Coder Dojo yra pasaulinis savanorių vedamas judėjimas, kuris skatina 7- 17 m. vaikus/jaunimą ir jų tėvelius mokytis programuoti, kurti tinklapius, žaidimus ir kitais įdomiais metodais sužinoti daugiau apie technologijų pasaulį. Šiuo metu pasaulyje yra apie 700 Dojo klubų 57 šalyse, kurie yra surengę tūkstančius renginių. Daugiau informacijos: www.coderdojo.com ir www.coderdojo.lt
Lietuvoje 2016 m. bus surengta virš 65 programavimo užsiėmimų vaikams ir jaunimui. Tikimasi programavimo „supergaliomis“ užkrėsti 6000 vaikų ir jaunuolių. Pagrindinis tikslas, kurio siekia Coder Dojo Lietuva iniciatoriai – įsteigti klubus, kuriuose vaikai nuolat galėtų tobulinti savo programavimo įgūdžius.

KAZLŲ RŪDOJE CODER DOJO KOMANDA LANKYSIS BALANDŽIO 16 D. PROJEKTO PRISTATYMAS IR PIRMOSIOS PAMOKOS VYKS SAVIVALDYBĖS VIEŠOJOJE BIBLIOTEKOJE (VYTAUTO G. 21, KAZLŲ RŪDA). PRADŽIA – 11 VAL.

Dalyvių registracija – www.coderdojo.lt

KOMENTUOTI

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.