Kaip gyvena „Teleloto“ milijonieriai praėjus kone dešimtmečiui?

0
693

Kaip dabar gyvena tie, kurie yra laimėję tokias sumas, dėl kurių gali vadinti save milijonieriais? Ar netikėtai laimėtas milijonas gali pakeisti gyvenimą ir padėti įgyvendinti svajones? Sekmadienio vakarą 20-ojo „Teleloto“ gimtadienio šventėje apie tai kalbėjo į žaidimą atvykę milijonieriai.

 Per 20 „Teleloto“ gyvavimo metų 63 žaidėjai Lietuvoje tapo milijonieriais. Savo laimėjimų istorijomis sekmadienio vakarą dalinosi du žaidėjai: 2007 metais milijoną litų laimėjęs verslininkas Jonas Romeika ir 2009 metais tokią pat sėkmę patyręs buvęs gydytojas, seimo narys, šiuo metu senjoras Leonas Alesionka.

 Laimingą bilietą pirko tik ką gimusiam sūnui

2007-ieji metai Jono Romeikos šeimai buvo itin įsiminti. Gimęs antrasis sūnus Kristupas ir kone tą pačią dieną laimėtas „Teleloto“ milijonas. 39-asis „Teleloto“ milijonierius Jonas Romeika iš Vilniaus, turintis reklamos gamybos įmonę, lemtingą bilietą pirko tą pačią dieną, kai jo žmona Kristina susilaukė antrojo vaiko. „Važiavau į ligoninę, užsukau į parduotuvę nupirkti Kristinai užkandžių, paėmiau ir vieną bilietą“, – prisiminimais dalijosi Jonas. Tuomet vyras nutarė, kad bilietą skirs savo tik ką gimusiam sūnui Kristupui.

„Kai grįžome namo, bilietą padėjau ant stalo ir paprašiau Kristinos, kad jį patikrintų“, – pasakojo žaidėjas, kuris paliko bilietą ir išvyko iš namų. „Kai grįžau, bilieto ant stalo nebebuvo, žmona taip pat nežinojo, kur jis. Netrukus pamatėme bilieto skiauteles, jis buvo suplėšytas. Metukų sūnus Patrikas pasidarbavo…“ – šypsojosi Jonas. Tada drauge su Kristina iš skiautelių sudėliojo bilietą ir patikrino. „Ir laimė, ir šokas vienu metu užplūdo“, – teigė milijono laimėtojas.

Laimėta suma šeimai padėjo greičiau pabaigti namo statybas, grąžinti paskolą. „Nepametėm galvos ir sveiko proto, viską darėme labai racionaliai“, – apie laimėtą milijoną kalbėjo vyras.

 Sibiro upėmis neplaukė, bet naujais automobiliais važinėja

47-asis „Teleloto“ milijonierius – buvęs gydytojas ir seimo narys Leonas Alesionka iš Panevėžio. 2009 metais laimėjęs milijoną, Leonas svajojo apkeliauti daug įdomių pasaulio vietų, aplankyti Tadž Mahalą, net praplaukti Sibiro upėmis. Turbūt visiems įdomiausia, ar pavyksta tokias svajones įgyvendinti laimėjus milijoną. „Sibiro upės buvo mano jaunystės svajonės, o į Tadž Mahalą tikrai nuvyksiu, jei šįvakar laimėsiu tą trečdalį milijono eurų“, – juokėsi L. Alesionka.

Vyras, kaip ir kitas į „Teleloto“ gimtadienį atvykęs milijono laimėtojas Jonas, laimėtus pinigus leido apgalvodamas, paskyrė būstui – nusipirko namą, prabangius baldus. „Taip pat įsigijau du naujus automobilius, šiek tiek padėjau artimiesiems, bet visko neišdalinau ir neišleidau“, – kalbėjo Leonas. Vyras atsidėjo pinigų ir oriai pensijai.

Teleloto inf.

Jūsų komentaras

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.