„Futboliukas“ Antanave

0
225

Kovo 31 dieną Antanavo pagrindinėje mokykloje, atlikdami vaikų grupės „Džimba“ dainą „Garsiai, garsiai“, mažieji ugdytiniai paskelbė šventinio renginio pradžią.

Devintąjį sezoną skaičiuosiantis projektas „Futboliukas“ sukvietė mažuosius ikimokyklinės-priešmokyklinės ugdymo grupės bei 1–4 klasių mokinius į baigiamąjį projekto „Futboliukas“ šventę. Jau du mėnesius gyvename ir „sergame“ futbolo liga, džiaugiamės matydami vaikų akyse trykštantį džiaugsmą, jėgų proveržį ir didelį susidomėjimą futboliuku. Į svečius atvyko svečiai iš Lietuvos futbolo federacijos, vienas iš jų Masinio futbolo asociacijos projektų koordinatorius Ignas Marcinkevičius. Jis džiaugėsi, kad mūsų mokykla yra išskirtinė, nes šventinį renginį su futboliuku švenčia jau antrą kartą. Pirmasis renginys futboliuko turnyras „Kylančios žvaigždės“ vyko kovo 10 dieną, o antrasis „ANTANAVO FUTBOLIUKAS 2016“ –  kovo 31 dieną. Futboliuko varžybose dalyvavo 12 komandų, jų tarpe taip pat žaidė ir tėveliai su savo mažaisiais. Varžybose sutiko teisėjauti mūsų kaimo seniūnas Artūras Urbonas, taip pat mėgstantis žaisti futbolą. Pertraukėlių metu šokome šokius, dainavome dainas. Varžybose laimėjo draugystė. Čia nėra vietų. Čia svarbu ne ūgis, ir net ne smūgis. Svarbu, gera nuotaika, emocijos ir kartu praleistas laikas. Labai didžiuojamės, kad Lietuvos futbolo federacija suteikė galimybę žaisti šį žaidimą, padovanodami tiek daug inventoriaus, žinių ir gerų įspūdžių. Džiaugiuosi, kad mažais žingsneliais mažasis futbolo brolis futboliukas apsigyveno mūsų širdyse. Nuoširdžiai dėkojame Lietuvos futbolo federacijai ir Seimo nariui Juozui Olekui už saldžias dovanėles futboliuko dalyviams.

Parengė projekto vadovė Rūta Grikietienė

 


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.