Atėjus pavasariui šilumos kainos šalyje tirpsta

2
253

Vidutinė centralizuotai tiekiamos šilumos kaina balandžio mėn. yra 5,43 ct/kWh (be PVM) ir, palyginus su kovu, mažėja 3,04 proc. Per metus vidutinė šilumos kaina sumažėjo 7,65 proc.

Dėl sumažėjusios iš nepriklausomų šilumos gamintojų pirktos šilumos kainos balandį, palyginus su kovo mėn., labiausia šiluma atpigo AB ,,Kauno energija“ aptarnaujamiems vartotojams – 12,80 proc. (0,79 ct/kWh su PVM), AB ,,Klaipėdos energija“ vartotojams – 4,47 proc. (0,27 ct/kWh su PVM). UAB ,,Litesko“ fil. ,,Druskininkų šiluma“ aptarnaujamiems vartotojams fiksuojama 3,88 proc. (0,25 ct/kWh su PVM) mažesnė šilumos kaina dėl pigiau įsigytos gamtinių dujų ir skalūnų alyvos žaliavos.

Anykščiuose balandžio mėn., palyginus su kovu, už šilumą reikia mokėti 3,84 proc. (0,24 ct/kWh su PVM) daugiau. Tai lėmė padidėjusios pjuvenų žaliavos kainos. Jonavoje fiksuojamas 3,65 proc. (0,19 ct/kWh su PVM) šilumos kainos pokytis, kurį lėmė perskaičiuojant bendrovės šilumos kainą įvertintos praėjusiais laikotarpiais negautos pajamos už kurą, susidariusios dėl prognozuotų ir faktinių kainų skirtumo. Dėl padidėjusios medienos kilmės biokuro žaliavos kainos ir brangiau pirktos šilumos iš nepriklausomo gamintojo 3,60 proc. (0,27 ct/kWh su PVM) didėjo šilumos kaina Telšiuose.

ŠILUMOS KAINA, LYGINANT SU kovo MĖNESIU, KAZLŲ RŪDOJE sumažėjo IKI 7,54 CT/KWH (BUVO 7,65 CT/KWH).

Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos inf.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

2 KOMENTARAI

    • kalnai pažadų buvo, dar daugiau pagyrų dėl „veiksmo“, o rezultate – šnipštas. Ir visur taip. Skystoki, švelniai tariant, tie mūsų socdemai, labai skystoki…

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.