Žiedai tarp Žiedų

0
1628

Turbūt daugelis (na, bent jau pusė Jūsų) žinote, jog 2016 m. yra paskelbti „Vietos bendruomenių metais“, o taip pat ir „Bibliotekų metais“. Norėdama papasakoti apie visai neseniai įvykusį, jau tradiciniu tapusį, renginį, kurį organizavo Bagotosios moterų klubas „Žiburys“, man kaip šių įvykių dalyvei ir stebėtojai, kažkodėl šovė į galvą mintis, kaip iš vieno, gražaus susibūrimo, galima pamatyti glaudų ir tvirtą bendradarbiavimą tarp kelių vietos organizacijų: „Žiburio“, bibliotekos, Bagotosios bendruomenės ir kultūros namų. Ir atrodo nereikia net specialių renginių, didelių afišų, kad taip akivaizdu… Bet neišsiplėsiu, nepolitikuosiu, nepamokslausiu ir gal pradėsiu viską iš pradžių.

 

Galima drąsiai teigti, jog kovo 8 d. (kas užmiršę –  tai Moters dienai) skirtas renginys „Žiedai tarp Žiedų“, jau tapo tradiciniu Bagotosios renginiu. Artėjant šiai dienai, kaimelyje netyla kalbos: „Ar vyks šįmet?“ , „Ką įdomaus suvaidinsite, parodysite?“. Ir „žiburietės“, nenorėdamos nuvilti, sugalvoja. O sugalvojo šįkart suvaidinti mini spektaklį – komediją: „Ubagšilio Naujienos“. Kadangi Bagotojoj yra daug aktualių temų, paliečiančių visas įstaigas, tad nufilmavus ir parengus reportažus, buvo pristatytos naujienos. Ir tas spektaklis tikrai nebūtų įvykęs be puikiosios režisierės ir „korespondentės“ – Zitos Petrulionienės. O visas aktorių kolektyvas kalbėjo vaidinimais patys už save: nuostabioji naujienų pranešėja Gintarė Guobienė, Andrius Kairys, Nijolė Buragienė, Vita Gudynienė, Marija Turauskienė ir Rasa Krašinskienė. Negaliu nepaminėti ir to, kas kantriai stovėjo už kameros ir viską filmavo, tai Marius Turauskas.

Pati programa prasidėjo gražiu moterų šokiu, kurį atliko Bagotosios kultūros namų moterų kolektyvas, vadovaujamas Eglės Simanauskienės. Eiles skaitė Nijolė Buragienė. Ir būtų labai įžūlu užmiršti bei nepaminėti šauniuosius Bagotosios kaimo bendruomenės tarybos vyrus, kurie antrus metus iš eilės prisideda prie renginio gėlėmis, kurias įteikia visoms atėjusioms moterims.

Žinoma, po tokio šaunaus pasirodymo renginio organizatores „žiburietes“ su Moters diena pasveikino ir svečiai: Bagotosios kaimo bendruomenės pirmininkas Audrius Raškauskas (nors nelabai galima jį svečiu vadinti, tai mūsų kaimelio šeimininkas), VVG pirmininkė ir kaimynė, kuri stengiasi palaikyti visuose renginiuose, Reda Kneizevičienė bei garbus svečias, Kazlų Rūdos mero pavaduotojas, Justinas Kazla. Taip pat buvo malonu matyti, jog renginio pasižiūrėti susirinko pilna salė vietos gyventojų ir ne tik.

Žinoma, šis renginys vien tuo nesibaigė, buvo ir tolimesnė eiga – vakaronė. Kas pasiliko, dar ilgai šoko, trypė…

O visai pabaigai … norėčiau paantrinti savo kurto personažo žodžiais: „Kad nieko čia nevyksta“. Brangieji, pabandykite atsikelti iš patogaus fotelio ir nueiti nors į vieną pas Jus vykstantį renginį, garantuoju nustebsite ir suprasite, kad visuose kaimuose, miesteliuose visgi tikrai kažkas vyksta.

Su Kovo 8 d. brangiosios moterys!

„Žiburietė“, bibliotekininkė

Rasa Krašinskienė


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.