Triuškinantis „Šilo“ sezono startas

0
1045

Kovo 26-ąją ketvirtą sezoną LFF I lygoje pradėjo Kazlų Rūdos „Šilo“ futbolininkai. Pirmasis varžovas su kuriuo Gedimino Jarmalavičiaus ir Sauliaus Vikerto treniruojama komanda susigrūmė, buvo Kelmės „Kražantės“ futbolininkai.

Praėjusiais metais tiek svečiuose, tiek namų rungtynėse pergalę šventė „Šilo“ futbolininkai. Abu kartus dvikova baigėsi tokiu pat rezultatu – 3:2. Ne kitaip buvo ir šįkart. Nauja buvo tik tai, kad atsinaujinusi Kazlų Rūdos komanda varžovus į nokdauną pasiuntė rezultatu 5:0. Įvarčius į varžovų vartus mušė Evaldas Grigaitis, Mindaugas Malinauskas, Haroldas Serbenta, Andrius Urbšys ir Ramūnas Mačežinskas.

Pirmąsias šio sezono rungtynes „Šilas“ pradėjo tokia vienuolike: Mindaugas Malinauskas, Alfredas Skroblas, Ilja Tsyvilka (80 min. Gytis Urba), Haroldas Serbenta, Vilmantas Bagdanavičius, Povilas Kiselevskis (63 min. Ilja Trachinsky), Andrius Urbšys, Aurimas Raginis (71 min. Edvinas Puzara), Audrius Brokas (61 min. Ramūnas Mačežinskas), Evaldas Grigaitis, Ričardas Beniušis (65 min. Mangirdas Radzevičius).

Kazlų Rūdos komanda šiose rungtynėse dominavo nuo pat pirmųjų minučių. „Šilas“ daugiau kontroliavo kamuolį ir aktyviau ieškojo spragų varžovų gynyboje. Tiesa, pirmojo įvarčio teko luktelėti kone pusę kėlinio. Pirmasis aštresnis epizodas prie kelmiškių vartų buvo sukurtas 5 min., kuomet po Aurimo Raginio pasiųsto kamuolio į baudos aikštę proga nepasinaudojo Ričardas Beniušis. 17 min. į „Kražantės“ vartus pamėgino smūgiuoti  A. Raginis, tačiau kamuolys skriejo šlai vartų. 23 min. varydamasis kamuolį dešinės varžovų baudos aikštės zonos link, smūgiuoti pamėgino Evaldas Grigaitis, tačiau pataikyti į vartus jam taip pat nepavyko. Vis dėlto tuo rungtynių momentu Evaldas buvo centrinė figūra, padėjęs pralaužti ledus. 24 min. varžovų aikštės pusėje kamuolį perėmė Povilas Kiselevskis ir atliko perdavimą į dešinę varžovų baudos aikštės pusę E. Grigaičiui. „Šilo” komandos puolėjas tiksliai smūgiavo į vartus ir atidarė šio sezono Kazlų Rūdos komandos įvarčių sąskaitą. Praėjus vos keturioms minutėms po šio epizodo, šeimininkų vartai ir vėl atsidūrė apgultyje. „Šilo” surengtos atakos metu į dešinę varžovų baudos aikštės zoną aukšta trajektorija buvo persuotas kamuolys R. Beniušiui, kuris smūgiuodamas galva atliko perdavimą atgal į baudos aikštę įbėgančiam Andriui Urbšiui. Pastarasis nedelsdamas smūgiavo į vartus, tačiau „Kražantės” vartininkas atrėmė smūgį. Netoliese buvęs E. Grigaitis mėgino kartoti smūgį, tačiau buvo neleistinai sustabdytas. Už šią gynėjų klaidą į varžovų vartus paskirtas skirtas 11 m baudinys. Jį be jokių problemų sėkmingai realizavo Mindaugas Malinauskas ir rezultatas tapo 2:0.

Reikiamus darbus, pradėtus pirmame kėlinyje, „Šilo” futbolininkai toliau tęsė antros rungtynių dalies metu. Pačioje antro kėlinio pradžioje Kelmės futbolininkai mėgino perimti iniciatyvą rungtynėse, tačiau viskas, ką pavyko išspausti iš gana neilgai trukusios atkarpos, tai 50 min. gana stipriai smūgiuoti kamuolį iš baudos aikštės prieigų. Tinkamą poziciją vartuose užsiėmęs Mindaugas Malinauskas be didesnių problemų kamuolį sugavo. Tuo tarpu „Šilo” futbolininkai šioje rungtynių dalyje pasižymėjo dar tris kartus. 59 min., po A. Urbšio keliamo kampinio nuo kairinės gairelės, tiksliu smūgiu galva įbėgęs kamuolį į vartus pasiuntė Haroldas Serbenta. Dar vieną „Šilo“ kirtį aikštės šeimininkai patyrė 66 min. Vos įbėgęs į aikštę Ilja Trachinsky Kazlų Rūdos komandos rengiamos atakos metu netruko prisidėti prie įvarčio. „Šilo” saugas, gavęs kamuolį į kairę baudos aikštės zoną, akimirksniu atliko trumpą perdavimą atgal į baudos aikštę įbėgusiam A.Urbšiui ir šio smūgiuotą kamuolį sustabdė tik vartų tinklas. Baigiamąjį žodį rungtynėse 78 min. tarė Ramūnas Mačežinskas, kuriam puikų perdavimą iš baudos aikštės prieigų atliko Vilmantas Bagdanavičius. Į ją įskuodęs „Šilo“ puolėjas, palikęs už nugaros varžovą, vienu lietimu kamuolį nukreipė į kairyjį vartų kampą. Rezultatas tapo 5:0. Kazlų Rūdos komandos futbolininkai turėjo  ir daugiau galimybių pasižymėti. Pavojingiausias epizodą „Kražantės” futbolininkai sukūrė 74 min., kuomet varžovas, prasiveržęs į kairyjį baudos aikštės kraštą  M. Malinausko ginamus vartus. Tačiau „Šilo“ vartininkas buvo budrus ir kamuolį nukreipė į kampinį. Rungtynes Kazlų Rūdos komandos futbolininkai baigė įtikinama persvara, tad po pirmojo turo dėl geriausio įvarčių santykio šoktelėjo į patį turnyrinės lentelės viršų.

Sekančias rungtynes „Šilo“ futbolininkai žais Kaune, balandžio 3 d., sekmadienį. Varžovas – Kauno FBK „Kaunas“. Akistatos pradžia – 17.30.

FK „Šilas“ inf. ir foto


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.