Smagūs prisiminimai iš viešnagių pas kaimynus

0
480
Po renginio su Vilkaviškio ,,Aušros“ gimnazijos mokiniais.

Kovo 15 – 16 dienomis Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos socializacijos projekto „Jauni – jauniems“ grupė lankėsi Marijampolės Rygiškių Jono bei Vilkaviškio ,,Aušros“ gimnazijose. Projekto merginų sumanytas ir sėkmingai vykdytas smagus mokinių kūrybinių estafečių konkursas pavyko.

Suintriguoti iš kitur atvykusių organizatorių, rygiškiečiai smalsiai būriavosi salėje ir netgi konkuravo dėl galimybės patekti į dalyvių komandas. Po renginio mokiniai teigė, kad norėtų dar kartą sudalyvauti panašiose estafetėse. Tokio entuziazmo pamalonintos, puikiai nusiteikę, sekančią dieną (kovo 16-tą), jau keliavome į Vilkaviškį.

Tik atvykus, mus maloniai sutiko Vilkaviškio ,,Aušros“ gimnazijos direktoriaus pavaduotoja, palydėjusi iki salės ruoštis renginiui. Jautėmės čia, kaip namuose, juk jau penktoje mokykloje viešime ir esame beveik garantuotos, kad ir čia renginys pavyks. Neapsirikome! Dalyviai buvo šaunūs. Estafetės vyko labai linksmai. Labai nudžiugome, išgirdę žinią, kad po renginio mokiniais dar norėtų pasikalbėti. Tad toliau smagiai leidome laiką gurkšnodami arbatą ir šnekučiuodamiesi apie organizuojamus renginius, kitas mokyklines veiklas.

Tai buvo paskutiniosios mūsų šiemetinio projekto kelionės po apskrities gimnazija. Bet neliūdna, nes dar susitiksime, kai visų penkių gimnazijų komandos atvyks dalyvauti kūrybinių estafečių konkurso finale. Jį žadame organizuoti balandžio viduryje Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje.

Renginys Marijampolės Rygiškių Jono gimnazijoje.
Renginys Marijampolės Rygiškių Jono gimnazijoje.

Projekto „Jauni – jauniems“ inf.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.