Šiemet FK „Šilas“ sieks medalių [VIDEO]

10
1919
FK „Šilo“ komanda ir svečiai.

Marius ŽITKUS

Kovo  25 d. startavo Lietuvos futbolo federacijos Pirmos lygos čempionatas. Jau šiandien savo pirmąsias rungtynes su Kelmės „Kražante“ žais ambicingai sukomplektuota Kazlų Rūdos futbolo komanda „Šilas“, neslepianti noro šį sezoną pasidabinti prizininkų medaliais. Vakar, penktadienį, FK „Šilas“ savo partnerius ir rėmėjus pakvietė į sezono pristatymo renginį, vykusį Bagotosios kultūros namuose.

Renginyje apsilankė Seimo narys, Krašto apsaugos ministras Juozas Olekas, savivaldybės mero pavaduotojas Justinas Kazla, Tarybos narys Giedrius Bielskus, administracijos direktorius Valdas Kazlas, komandos techninio rėmėjo, UAB „Sportpoint“ atstovas Augustinas Kubiliūnas bei savivaldybės Sporto centro direktorius Gintaras Arminas. FK „Šilas“ siekius remiantys renginio svečiai futbolininkams linkėjo skinti pergales ir džiuginti komandos gerbėjus.

„Kazlų Rūdos futbolas“ telks visų kartų futbolininkus

Neseniai įsteigtos VšĮ „Kazlų Rūdos futbolas“ direktorius Audrius Raškauskas pasidžiaugė, kad nors Kazlų Rūda nedidelė, tačiau net dvi miesto komandos žaidžia šalies futbolo Pirmoje ir Antroje lygose. A. Raškauskas neabejoja, kad įkūrus „Kazlų Rūdos futbolą“ buvo žengtas svarbus žingsnis, siekiant ugdyti jaunuosius miesto futbolininkus. Viešosios įstaigos vadovas tikisi, kad „Kazlų Rūdos futbolas“ taps organizacija, telkiančia visų amžiaus grupių futbolininkus, o joje sportininkai bus rengiami nuo pat pirmųjų jų žingsnių futbole iki karjeros profesionalų sporte. Pasak „Kazlų Rūdos futbolo“ direktoriaus A. Raškausko, tuo neabejoti leidžia savivaldybės atstovų parama FK „Šilas“ siekiams. A. Raškauskas pasidžiaugė, kad Seimo nario J. Oleko dėka šiemet Kazlų Rūdos miesto stadiono ir komandos patalpų atnaujinimui skirta 90 tūkst. eurų. „Be šių lėšų mums būtų iškilusi grėsmė netekti teisės dalyvauti čempionate“, – teigė A. Raškauskas. „Kazlų Rūdos futbolo“ direktorius įsitikinęs, kad šiais metais suburta pajėgi „Šilo“ futbolo komanda bus tarp favoritų, kovosiančių dėl aukščiausių apdovanojimų ir teisės žaisti aukščiausioje šalies futbolo lygoje.

Vyr. trenerio pažadas – pateisinti lūkesčius

Šiemet prie „Šilo“ komandos vairo stojęs vyriausiasis treneris Gedemenas Jarmalavičius neslėpė džiaugsmo, kad gavus finansavimą futbolo komanda pagaliau turės savo namus. „Džiugu, kad „Šilas“ turės savo namus, tikimės, kad remonto darbai prasidės ir baigsis laiku. Nors esame mažiausio čempionate dalyvaujančio miesto komanda, tačiau mūsų uždaviniai – didžiausi. Komanda stengsis įvykdyti prieš sezoną iškeltus tikslus. Su komanda esame pilni ryžto ir noro iškopti į aukščiausiąją lygą“, – „Šilo“ vadovų ir gerbėjų lūkesčius pateisinti pasiryžęs vyr. treneris. G. Jarmalavičiui pritarė ir komandos kapitonas Andrius Urbšys.

FK „Šilo“ techninio rėmėjo, UAB „Sportpoint“ atstovas A. Grigaliūnas komandos atstovams įteikė pergalingo šampano butelį, kuris turėtų būti iššautas pasidabinus Pirmos lygos prizininkų medaliais arba patekus į šalies futbolo „A“ lygą.

Renginio svečiams padovanoti suvenyriniai FK „Šilas“ marškinėliai su vardais.

Komandos sporto direktorius tikisi medalių

Pasak FK „Šilas“ sporto direktoriaus Andriaus Janulevičiaus, naująjį Pirmos lygos sezoną komanda pasitinka pakiliai. „Nuotaikos geros, visi sveiki, esame pilnai pasirengę sezonui. Turėjome gerą pasiruošimą, sužaidėme nemažai kontrolinių rungtynių, komanda spėjo susižaisti“, – sėkmingo pasirodymo čempionate tikisi sporto direktorius. A. Janulevičius džiaugiasi, kad šiemet komandą papildė nemažai žinomų futbolininkų: Mindaugas Malinauskas, Vilmantas Bagdanavičius, Povilas Kiselevskis, Alfredas Skroblas, Audrius Brokas. Pirmą kartą Kazlų Rūdos futbolo istorijoje, „Šilo“ gretose rungtyniaus du legionieriai Iš Baltarusijos – Ilya Tsyvilko ir  Ilya Trachinsky.  Komandos sporto direktorius pagalbos tikisi ir iš iš vietinio, sparčiai tobulėjančio jaunimo: Luko Jasinsko, Tado Kvietkausko, Daumanto Kriaučiūno. A. Janulevičius teigiamai vertina žinią, kad šiemet bus atlikta stadiono rekonstrukcija, futbolininkams įrengtos rūbinės, pakeista stadioną juosianti tvora ir sutvarkyta veja. „Mūsų šio sezono tikslas – būti aukščiau nei pernai (pernai FK „Šilas“ Pirmos lygos čempionate liko ketvirti – aut. past.) ir, aišku, norėtųsi kuo tauresnio medalio“, – pergalingo komandos sezono tikisi „Kazlų Rūdos futbolo“ sporto direktorius.

Siekiant užsibrėžtų tikslų, FK „Šilas“ futbolininkams teks atiduoti visas jėgas. „Pagrindiniai mūsų konkurentai šiemet – Gargždų „Bangos“ ir „Palangos“ klubai. Neabejoju, kad rimtomis konkurentėmis bus „Vilniaus Vyčio“, Vilniaus „Žalgirio B“, „Panevėžio“ ir Alytaus „Dainavos“ komandos. Manau, kad šių metų čempionatas pateiks nemažai siurprizų, nes Pirma lyga yra sustiprėjusi ir joje tikrai bus įdomu“, – Kazlų Rūdos futbolo aistruolius nepraleisti miesto komandos rungtynių kviečia A. Janulevičius.

Kol vyks miesto futbolo stadiono rekonstrukcijos darbai, FK „Šilas“ pirmojo čempionato rato varžybas žais svečių vejose. Tačiau tai neturėtų nuliūdinti komandos gerbėjų – FK „Šilo“ ir kitų Pirmos lygos komandų rungtynes tiesiogiai transliuos Futbolo.tv ir Delfi.tv interneto portalai. Ten pat bus galima peržiūrėti ir rungtynių vaizdo įrašus.

Pirmąsias „Šilo“ namų rungtynes Kazlų Rūdoje planuojama surengti liepos 6 d., kuomet oficialiai bus atidarytas atnaujintas miesto futbolo stadionas.

FK „Šilas“ foto 


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

10 KOMENTARAI

  1. juokdariai,nieko neparodo o valdzia remima duoda…yra daug geru sportininku kitosia sporto sakose kur kazlu ruda garsina lietuvos bei pasaulio mastu,taciau jie yra nepastebeti…

  2. Yra tam tikra sporto saka i kuria verta investuoti. Bet jau pasakydami „silas“ visi zino kas tai yra. Pasipiktines kuri dar saka yra pagal jus kazlu rudoje? Jai nori kad tave kazkas isgarsintu reikia kreiptis rodyti iniciatyva o ne apkalbineti uz kokia prasta yra valdzia. Kaimo liezuveliai. O silas jau daugeli metu egzistuoja.

  3. daug yra sportininku kurie garsina kazlu rudos varda. silas yra gaidziai,niekada nieko net lietuvos mastu nelaimes. juokas ima zmones is to silo jusu garbinamo 😀

  4. Reikėtų tik džiaugtis, kad Šilas suburia bendruomenę, garsina miestelio vardą, o ir jaunimo užimtumas – kiek jaunųjų futbolininkų treniruojasi komandose, tai ne gatvėmis trainiojasi ir nuorūkas rankioja. Niekas nedraudžia ir kitiems sportininkams ieškoti rėmėjų. Lengviausia yra š… papilti ant veiklių žmonių, pačiam nieko nedarant.

  5. Čia ne Šilas, o apsišaukėliai ir juos jau senai Bagotosios LAŽYBININKU vadina visi. Jonavos valdžia per visas žiniasklaidos priemones paskelbė , jei tik atsiras menkiausi itarimai nesažiningo žaidimo, jų komandai bus nutraukta bet kokia parama. O štai mūsų valdžia su Oleku priešakyje stoja į vieną gretą su žulikais.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.