Pavasarį pasitinkame atsinaujinę!

0
410

Mieli skaitytojai,

Pavasaris – pats tinkamiausias laikas atsinaujinti. Gamta keičia savo rūbus, pasikeisti pasiryžo ir jūsų pamėgtas portalas KAZLURUDA.INFO. Praėjusių metų PRADŽIOJE jus nudžiuginome spalvotu „Kazlų Rūdos laikraščio“ veidu, o šiais metais nusprendėme atnaujinti internetinį portalą KAZLURUDA.INFO.

Stengiamės neatsilikti nuo šiuolaikinių technologinių tendencijų ir jus kviečiame susipažinti su naujuoju interneto naujienų portalo KAZLURUDA.INFO veidu, kuriame nuo šiol didesnis dėmesys bus skiriamas vaizdui – išvysite daugiau nuotraukų ir video įrašų.

Atsinaujinusiame KAZLURUDA.INFO portale dabar galėsite skaityti ne tik mūsų krašto, bet ir šalies naujienas. Reklamos užsakovams atveriame didesnes galimybes savo paslaugas bei produktus pristatyti Kazlų Rūdos savivaldybės gyventojams.

Dabar portalas KAZLURUDA.INFO talpinamas greitesniame interneto serveryje ir tai interneto skaitytojai netruks pastebėti – naršymas taps patogesniu. Be to, dabartinis svetainės dizaino variantas pritaikytas jūsų išmaniesiems prietaisams.

Malonių akimirkų, praleistų KAZLURUDA.INFO portale!

Leidėjai

EnterNet


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.