Kviečia „Vaikų Velykėlės“

0
1212
Praėjusiais metais „Vaikų Velykėlėse“ mažuosius džiugino milžiniškas margutis/ KRL foto

Praėjusiais metais Kazlų Rūdos vaikus nudžiuginęs renginys „Vaikų Velykėlės“ ir šiemet juos pakvies linksmai bei turiningai švęsti Šv. Velykas. Balandžio 3 d. 10 val, po mišių Kazlų Rūdos Švč. Jėzaus širdies parapijos bažnyčioje, jos šventoriuje įvyks graži šventė.

Kazlų Rūdos policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus vyresnioji specialistė, bendruomenių pareigūnė Akvilė Krunglevičienė, „Vaikų Velykėlių“ renginio iniciatorė Kazlų Rūdoje pasakoja, kad šios šventės idėja užsikrėtė po konferencijos Naisiuose:

„2014 m.  dalyvavau konferencijoje, kuri vyko Naisių bendruomenės kultūros namuose. Nuoširdžiai galiu pasakyti, kad Naisiai man visuomet asocijavosi tik su serialu „Naisių vasara“, mat šioje vietovėje niekada neteko būti, ja domėtis.

Didelį įspūdį man paliko Naisių bendruomenės šeimininkų pasisakymai apie iniciatyvios ir aktyvios bendruomenės indėlį kuriant saugią aplinką. Prieš tapdama bendruomenės pareigūne 7-erius metus dirbau nepilnamečių inspektore, todėl puikiai žinau – prevencijos, suvokimo apie šiukšlinimo žalą, tinkamą, pagarbų elgesį tarpusavyje, šeimoje ir bendruomenėje formavimas efektyviausias, jei taikoma nuo mažens. Visiems žinoma lietuvių liaudies patarlė „Lenk medį kol jaunas“, o aš visuomet maniau, kad reikia būti šalia to medžio ir padėti jam tinkamai užaugti. Man susidarė įspūdis, kad Naisių bendruomenėje būtent taip auga vaikai. Smalsumo vedama, grįžusi pradėjau tyrinėti Naisių bendruomenės tinklalapį – puikios tradicijos, nuostabios idėjos. Priėmiau Naisių bendruomenės gerumo iššūkį ir paskutinę dieną užregistravau Kazlų Rūdos bendruomenę į „Vaikų Velykėles“. Įsitikinau dar kartą – bendruomeniškumas mus vienija, ir iš mažos, gražios idėjos gimsta didelė bendruomenės šventė. Praėjusiais metais, bendradarbiaujant su Kazlų Rūdos Švč. Jėzaus Širdies bažnyčia, Kazlų Rūdos Valančiukų būreliu, Rimvydo Žigaičio menų mokyklos dailės skyriumi, talkinant rėmėjams, savanoriams, partneriams, bažnyčioje po Šv. Mišių surengta šventė „Vaikų Velykėles“. Šioje šventėje, nepaisant blogo oro, kartu su savo tėveliais dalyvavo 100 vaikų. Esu dėkinga Naisių bendruomenei už pozityvų požiūrį ir naujas idėjas, kuriant iniciatyvią bendruomenę ir saugią aplinką.

Šiais metais „Vaikų Velykėlėse“ vaikų ir jų tėvelių laukia daug malonių siurprizų. Skanausime gardžią košę ir arbatą, piešime ant veidukų ir, žinoma, dailinsime atsineštus margučius. Ir tai dar ne viskas. Kviečiu visus bendruomenės narius nepatingėti ir balandžio 3 d. atvykti į šią gražią ir prasmingą, bendruomenės tradicija tampančią šventę“. ,

„Kazlų Rūdos laikraščio“, Živilės Vyštartaitės inf.

KOMENTUOTI

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.