Kviečia į susitikimą su europarlamentaru B. Rope Marijampolėje

0
307
Plenary session week 7 2015 in Strasbourg

Renovacijos procesas įgauna pagreitį, tačiau vis dar abejojate, ar renovuoti savo daugiabutį? Kaip priimti teisingus sprendimus renovacijos procesuose? Ieškote atsakymo kas turi atsakyti už nekokybiškai atliekamus darbus?

Praėjusiais metais Ignalinos rajone, kuriam Bronis Ropė vadovavo du dešimtmečius, visiškai užbaigtas daugiabučių ir viešųjų pastatų renovacijos procesas. Darbas Europos Parlamento Žaliųjų frakcijoje irgi tampriai susijęs su energijos taupymo, žaliosios energetikos vystymo politika. Visą šią patirtį europarlamentaras Bronis Ropė sudėjo į vieną knygą „Savo ateities šeimininkai“.

Sėkmingo renovacijos modelio „architektu“ vadinamas B. Ropė marijampoliečiams pristatys savo knygą, supažindins su …sėkmingu Ignalinos šilumos ūkio ir daugiabučių namų renovacijos pavyzdžiu, atsakys į rūpimus klausimus, papasakos, kaip išvengti daugiabučių renovacijos klaidų. Jo pristatoma knyga yra ir žinynas, ir motyvuojanti priemonė. Pristatymas skirtas Marijampolės daugiabučių namų bendrijų pirmininkams, savivaldybės tarybos nariams, šios srities specialistams ir visiems kam rūpi kokybiška renovacija.

Susitikimas vyks Marijampolės savivaldybėje, J.Basanavičiaus a. 1, Didžiojoje salėje kovo 23 dieną, 17 val.

Susitikimo metu bus galimybė nemokamai įsigyti B. Ropės knygą „Savo ateities šeimininkai“.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.