Kovo mėnesio parodos Kultūros centre

0
452

Kovo 9 dieną Kazlų Rūdos savivaldybės kultūros centro parodų salėje ir vestibiulyje atidarytos dvi parodos.

 

Pirmajame aukšte kovo mėnesį galima pasigrožėti Olgos Biskienės ir jos dukros Rimos Biskytės iš Gaisrių kaimo siuvinėtais paveikslais. Ši paroda atkeliavo iš savivaldybės viešosios bibliotekos. Jos rengimu, vykdydama neįgaliųjų integracijos projektą, rūpinosi Kazlų Rūdos savivaldybės bendruomenių asociacijos projekto vykdytoja socialinėms paslaugoms Ramutė Vinikienė. Auksarankių mamos ir dukros paskutiniųjų trejų metų eksponuojamuose darbuose vyrauja peizažai ir gėlių motyvai. O. Biskienė ne tik siuvinėja, ji įvaldė ir riešinių mezgimo meną.

Parodos-kulturos-centre-2

Parodos atidarymo metu lankytojus nuotaikingomis melodijomis sutiko ir grojo Rimanto Gelgotos vadovaujamas jaunimo orkestras „Atžalynas“. Svečius drąsino ir pristatinėjo, renginį vedė Kultūros centro direktorė Žibutė Šilingienė. Rimą ir Olgą sveikino ne tik nuoširdžiais žodžiais, pavasario gėlių puokštėmis, bet ir poezijos posmais draugai bei bičiuliai iš Antanavo, Bagotosios, Višakio Rūdos, Kazlų Rūdos.

Parodos-kulturos-centre-3

Parodų salėje visą kovo mėnesį veiks scenografo Deimanto Populaigio paroda, skirta Tarptautinei teatro dienai „Scenografiniai projektai“. Tai ir scenos apipavidalinimo – scenografijos, ir aktorių rūbų spektakliams kūrimas. D. Populaigis studijavo Vilniaus dailės akademijoje scenografijos specialybę. Joje gavo scenografijos, lėlių teatro technologijos, vitražo, tapybos žinių bei įgūdžių ir baigęs dirbo pedagoginį darbą. Kaip scenografas daug kartų apipavidalino koncertų sales, mokinių operų „Senis ir pupa“, „Voro vestuvės“ pastatymus Rusų dramos teatre, Marijampolės dramos teatro bei kitų teatrų spektaklius. Dailininkas rengė parodas Kauno, Panevėžio, Vilniaus paveikslų galerijose, „Vaidilos“ dramos teatre Vilniuje, Seime, Marijampolės kolegijoje ir kultūros centre… Jis kūrė lėles 2015 metų „Rugsėjo fiestos“ metu Mildos Mažėtytės – Antanauskienės pastatytai misterijai „Miško giesmė“.

Laukiame visų kultūros centro organizuojamuose parodose ir renginiuose.

Kultūros centro inf.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

Jūsų komentaras

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.