Kaune iškilo didžiausia statybų aikštelė, skirta vaikų žaidimams

0
187

Besiplečiantis prekybos ir laisvalaikio centras „Mega“ nesprendė statybų nuotaikomis užkrėsti ir vaikus. Čia iškilo didelė statybų aikštelė su nebaigtu statyti namu, kur kiekvienas vaikas gali tapti tikru statybininku. Vaikiškomis statybomis aktyviai susidomėjo ne tik berniukai – plytas mielai stato ir mergaitės.

Pirmieji statybų aikštelę mažiesiems, išsidėsčiusią maždaug 150 kv. metrų plote, išbandė VO „Gelbėkit vaikus“ globojamo Paparčių Šv. Juozapodienos centro vaikai, kurie testavo siūlomas transporto priemones, statė namą, lavino kūrybiškumą jį dekoruodami.

„Pasiūlydami vaikams tokią pramogą, svarstėme kaip sudominti ne tik berniukus, bet ir mergaites – o pasirodo joms statybos ne ką mažiau įdomios“, – džiaugėsi  PLC „Mega“ valdančios bendrovės Baltic RED rinkodaros vadovė Rasa Vyšniauskienė.

Anot jos, vos kelias dienas veikiančią nemokamą pramogą ne tik vaikai, bet ir jų tėveliai įvertino puikiai – mažieji statybininkai čia pasiruošę darbuotis visą dieną, o tėvai teigia atvesiantys čia vaikus dar ne kartą. Idėją tokiai nestandartinei pramogai vaikams padiktavo „Megos“ plėtra, kurios darbai pasibaigs šį rudenį.

Šalia vaikiškos statybų aikštelės auga ir „Gerumo plytų siena“, kurią stato neabejingi likimo nuskriaustiems vaikams lankytojai: piešdami ant plytų – jie aukoja „Gelbėkit vaikus“ organizacijai, globojančiai vaikų dienos centrus.

„Dažnu atveju dienos centrai yra paskutinis laiptelis, apsaugojantis vaikus nuo gyvenimo globos namuose. Kartais tiek nedaug reikia, kad šeima atsitiestų ir kibtų į gyvenimą vardan vaikų. Tai mūsų didžiausias darbas – padėti šeimoms, kad jos pačios galėtų deramai pasirūpinti ir padaryti laimingais savo vaikus, o tam reikia visuomenės pagalbos ir supratimo“, – pasakoja „Gelbėkit vaikus“ vadovė R. Dičpetrienė.

„Norim paraginti visus griauti abejingumo sienas ir kartu statyti „Gerumo plytų sieną“, taip prisidėdami prie pagalbos vaikams, kuriems labai jos reikia“, – sako R. Vyšniauskienė.

R. Vyšniauskienė sako, jog per mažiau nei porą mėnesių tikimasi surinkti apie 10 tūkstančių eurų, reikalingų vaikų dienos centrams gyvuoti. Išpieštos plytos keliaus į Paparčių vaikų dienos centrą, kur iš gerumo plytų išaugs dar vienas priestatas.

Megos inf.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.