Darbo partijos kandidatė į Seimą Suvalkijos apygardoje – Algimanta Pabedinskienė

2
958

Penktadienį, kovo 4 d., Panevėžyje įvyko Darbo partijos Tarybos posėdis, skirtas būsimiems rinkimams į Seimą.  Taryboje  patvirtinti kandidatai į vienmandates rinkimų apygardas 2016 m. LR Seimo rinkimuose, paskelbtas Darbo partijos rinkiminis šūkis bei pristatytos rinkimų kampanijos kryptys.

Į rinkimus – su konkrečiais pasiūlymais

„Tai – ko negali kiti“, – frazė, kuri Darbo partijos narius lydės 2016 metų rinkimų į Seimą metu, tai partijos rinkimų šūkis 2016 m. rinkimams į LR Seimą.
„Mes padarėme tai, ko negalėjo, o gal ir nesistengė padaryti kiti. Mes pakėlėme algas, pensijas, atstatome konservatorių nurėžtas mokytojų algas. Darbo partija inicijuoja ir vykdo Lietuvos žmonėms reikalingas permainas. Esame drąsi ir teisingų sprendimų daryti nebijanti partija, nes mes galime tai, ko negali kiti“, – kalbėjo Darbo partijos rinkimų štabo vadovas Vytautas Gapšys.
Rinkimų kampanijos gairės atsispindės rinkimų programoje, kuri bus pristatyta Partijos suvažiavimo metu balandžio mėnesį.

Patvirtinti 67 vienmandatininkai

Svarbiausias Tarybai iškeltas klausimas – vienmandatininkų tvirtinimas. Dalis (34) vienmandačių kandidatų jau buvo patvirtinti ankstesnių partijos Tarybų metu, o Panevėžyje buvo patvirtinti dar 33. Tad iš viso Darbo partija jau yra patvirtinusi 67 kandidatus į 71 vienmandatę rinkimų apygardą 2016 m. LR Seimo rinkimuose.

Darbo partijos kandidatė rinkimų į Seimą Suvalkijos vienmandatėje apygardoje   – dabartinė Socialinės ir darbo apsaugos ministrė Algimanta Pabedinskienė.

Vyriausioji rinkimų komisija ateinantiems rinkimams pakeitė kai kurių vienmandačių apygardų ribas, todėl likę 4 vienmandatininkai bus patvirtinti partijos suvažiavimo metu balandžio mėnesį.

Darbo partijos inf.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

2 KOMENTARAI

    • Laba vakarą. Ačiū Jums, Kazlini, labai. Atsidėkodama gal kokią reviziją pas Jus Kazluose padarysiu 😉

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.