Sporto ir sveikatingumo klubas pradėjo naują sezoną

0
2181

Verslo įmonių ir savivaldybės kultūros centro kaimynystėje, S. Daukanto g. 19 įsikūręs vienintelis Kazlų Rūdos sporto ir sveikatingumo klubas veikia jau daugiau nei dešimtmetį. Kiekvieną dieną jame galima sutikti įvairaus amžiaus, skirtingų profesijų lankytojus, kurie treniruoklių ir mankštų erdvę pamėgo dėl įvairių priežasčių. Vieni čia stiprina sveikatą, kiti siekia sportinių pasiekimų.

 

Nuo 2014 m. klubui vadovaujantis Vytautas Žūkas sako, kad ši veikla nėra ta, iš kurios jis siekia uždirbti: „Noriu, kad Kazlų Rūdoje netrūktų galimybių sportuoti, kad būtų propaguojamas aktyvus ir sveikas gyvenimo būdas“.

Kazlų Rūdos sporto ir sveikatingumo klube šiuo metu sportuoja keliasdešimt lankytojų, kurių amžius nuo 14 iki 65 m. Norintiems išlaikyti gerą fizinę savijautą patarimų negaili klubo treneriai kazlųrūdiečiai Bartas Gelgota ir Inga Valatkaitė, studijas baigę Lietuvos sveikatos mokslų universitete. Specialistai sportuojantiems klubo lankytojams sudaro individualias treniruočių ir mitybos programas, kurios padeda siekti užsibrėžtų sveikatinimosi tikslų.

Dauguma sportuojančių – vaikinai ir vyrai. „Merginos bei moterys labai nedrąsios, prieš praverdamos klubo duris ilgai dvejoja, vis save įtikinėja, kad sportuoti pradės kai šiek numes svorio. O tai juk daryti geriausia sporto klube“, – pasakoja trenerė, sporto pedagogė I. Valatkaitė.

Klubo vadovą V. Žūką džiugina faktas, kad klube daugėja lankytojų, kurie drauge su bendradarbiais sportuoti užsuka po dienos darbų. V. Žūko teigimu, ypač aktyvūs G. Mocevičiaus firmos „Ginalas“ darbuotojai, sudarantys ženklų sportuojančiųjų skaičių. Atsidėkodamas už sudarytas tinkamas sąlygas darbuotojų sportavimui, G. Mocevičius Kazlų Rūdos sveikatingumo ir sporto klubui padovanojo tris firminius sieninius laikrodžius.

Šaltuoju sezono metu sporto ir sveikatingumo klube artėjančioms kovoms rengiasi Kazlų Rūdos futbolo klubo „Šilas“ sportininkai. Klube puoselėjamos ilgametės tradicijos rengti štangos spaudimo varžybas, kuriose savo jėgas išmėgina gausus būrys tvirtų vaikinų.

Sporto ir sveikatingumo klube netrūksta įvairių rūšių treniruoklių, neseniai įsigytas modernus kardiotreniruoklis, atnaujinti dušo kambariai, paklota nauja grindų danga.

„Mūsų klube lankytojai ne tik stiprina sveikatą, bet ir puikiai leidžią laisvalaikį su bičiuliais. Juk drauge sportuojant ir energijos daugiau, ir treniruokliai mielesni atrodo“, – juokauja V. Žūkas.

„Lankytojams pageidaujant, klube būtų galima organizuoti grupinės aerobikos ir pilateso treniruotes“, – sako trenerė I. Valatkaitė. Svarbu, kad tik netrūktų noro būti aktyviems ir judriems.

Trenerės įsitikinimu, daugelį pradėjusiųjų sportuoti nuvilia tai, kad per trumpą laiko tarpą nepavyksta pasiekti trokštamų rezultatų. Tačiau I. Valatkaitė lankytojus drąsina nenuleisti rankų ir sako, kad teigiami pokyčiai pastebimi jau po trejeto mėnesių. O mankšta su treniruokliais – paprasta ir puiki priemonė savijautai pagerinti ir organizmui stiprinti.

„Kazlų Rūdos laikraščio“ inf.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.