Reda Kneizevičienė apdovanota ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu

0
634

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Vasario 16-osios – Valstybės atkūrimo dienos proga už nuopelnus Lietuvai ir mūsų šalies vardo garsinimą pasaulyje valstybiniais apdovanojimais apdovanojo 38 Lietuvos Respublikos ir užsienio valstybių piliečius.

 

„Savo darbais jūs šlovinate valstybę, kuri jums yra brangi, kuri yra tikslas ir vertybė.  Jums Lietuva visada išliks Tėvynė, valstybė, kuri padeda, kuri gelbsti, kuria galima didžiuotis“, – sakė Prezidentė.

Pasak valstybės vadovės, artėjame prie mūsų valstybės šimtmečio, iš kurio beveik 50 metų buvome nelaisvi. Šiandien ir vėl aplink girdime įvairių grėsmių. Tarp mūsų yra nemažai žmonių, kurie prieš 25 metus matė, ką reiškia agresoriaus grasinimai. Todėl mums visiems – ir vyresniems, ir jaunesniems – svarbiausia yra Lietuvos laisvė.

Prezidentė Dalia Grybauskaitė ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu apdovanojo Redą Kneizevičienę, Kazlų Rūdos savivaldybės bendruomenių asociacijos ir Antanavo bendruomenės pirmininkę.

Už nuopelnus Lietuvos Respublikai ir Lietuvos vardo garsinimą pasaulyje ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu apdovanota Reda Kneizevičienė, Kazlų Rūdos savivaldybės bendruomenių asociacijos ir Antanavo bendruomenės pirmininkė, aktyvi savanorystės idėjos, socialinių paslaugų bendruomenių nariams plėtros, krašto gražinimo darbų puoselėtoja.

R. Kneizevičienė džiaugiasi gautu apdovanojimu ir teigia, kad jis – ne tik asmeninės, bet sėkmingos bendruomenių veiklos įvertinimas. „Šie metai yra paskelbti Bendruomenių metais.  Džiugu, kad Lietuvos Prezidentė įvertino bendruomenių vykdomą veiklą. Labai norėčiau šiuo medaliu pasidalinti su visais bendruomenių nariais. Gautas apdovanojimas – tai  bendro darbo rezultatas. Kiekvienas bendruomenės narys yra jo vertas. Dėkoju savo šeimai už palaikymą, dėkoju visiems savo bendražygiams“, – „Kazlų Rūdos laikraščiui“ sakė R. Kneizevičienė.

Prezidentės spaudos tarnybos ir „Kazlų Rūdos laikraščio“ inf.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.