Kazlų Rūdoje prasidėjo naujas „Auksinio proto“ žiemos-pavasario sezonas

0
814

„Auksinis protas“ – tai įdomus ir linksmas būdas praleisti laisvalaikį smalsiems ir naujo sužinoti norintiems žmonėms.

 

Tai komandinis žaidimas, paremtas protų kovų tipo viktorina, kuri vakarais į įvairias erdves pritraukia šimtus žinių ištroškusių ir jas pademonstruoti norinčių smalsuolių. Tai ne egzaminas – tai žaidimas! Norint dalyvauti „Auksinio proto“ žaidimuose nereikia graužti knygų, skaityti dokumentų ar mokytis atmintinai – tereikia pasitelkti bendras žinias ir loginį mąstymą. Žaidimas leidžia jums patiems įvertinti, ką žinote apie pačias įvairiausias sritis.

Žaidimą organizuoja „Auksinis protas“, Kazlų Rūdos savivaldybės viešoji biblioteka bei Kazlų Rūdos savivaldybės jaunimo organizacijų sąjunga „Apskritas stalas“.

Vasario 2 – balandžio 26 d. „Auksinio proto“ turnyrai vyks ir Kazlų Rūdoje, viešosios bibliotekos salėje. Šiuose turnyruose gali dalyvauti bet kokio amžiaus žmonės. Viskas ko reikia – tai suburti 2-9 žmonių komandą, ją užregistruoti ir jūs jau dalyvaujate žaidime.

Vasario 2 d. vakare įvyko pirmasis iš dvylikos turnyrų Kazlų Rūdoje. Jame dalyvavo 7 komandos. Po įnirtingos ir azartiškos kovos pirmojo turnyro nugalėtojais tapo komanda „TAU“ (Trečiojo amžiaus universitetas) surinkusi daugiausiai taškų per 5 etapus. Nuo jos nedaug atsiliko komandos „Proto kruopos“ bei „Čečėrnykai“ .

Kitas etapas įvyks jau ateinantį antradienį, vasario 9 d. 18.30 val. Kazlų Rūdos savivaldybės viešosios bibliotekos salėje. Kviečiame suburti savo mokyklos, organizacijos, įmonės ar įstaigos komandą ir sudalyvauti nuotaikingame „Auksinio proto“ žaidime. Į žaidimą vis dar galima registruotis el. paštu dainius.vecerskas@kazluruda.lt arba telefonu 8 662 11424.

Organizatorių informacija


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.