Kazlų Rūdoje lankėsi Seimo narys Arvydas Anušauskas

0
315

Praėjusią savaitę Kazlų Rūdos TS-LKD skyriaus atstovų kvietimu mieste lankėsi Seimo narys, Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto bei Antikorupcijos komisijos narys Arvydas Anušauskas.

 

„Apsilankymas Kazlų Rūdoje – pažintinis, nes, kalbantis su savivaldos žmonėmis matai, kur neveikia gražios savivaldos įstatymo nuostatos, kur imituojamas skaidrumas, kur lieka spragos piktnaudžiavimams. Be to, įdomu pajusti žmonių nuotaikas ir mažas savivaldybes pamatyti skirtingu metų laiku“, – po susitikimo sakė Seimo narys.

A. Anušausko vizito metu aptarta padėtis Kazlų Rūdos savivaldybėje, diskutuota apie padažnėjusius nepotizmo atvejus ir galimas korupcijos apraiškas.

Susitikime taip pat dalyvavo savivaldybės Tarybos Kontrolės komiteto pirmininkas Alfonsas Klimas.

Pasak A. Anušausko, „Kazlų Rūda – viena mažiausių šalies savivaldybių, o problemos su valdymu, savivaldos aparato didinimu, opozicijos teisėmis ir interesų konfliktais – kaip didelėje savivaldybėje“. Parlamentarą nudžiugino žinia, kad Kazlų Rūdoje yra neabejingų savivaldos negerovėms žmonių. „Pažiūrėsiu, ką galima savivaldos įstatyme pataisyti, kad savivaldybių valdymo skaidrumas nebūtų apsimestinis“, – susitikimo dalyviams pažadėjo A. Anušauskas.

TS-LKD Kazlų Rūdos skyriaus inf.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.