Gimnazistai lankėsi parodoje „Studijos 2016“

0
175

Vasario 5 dieną 52 mokinių grupė iš Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos, lydima keturių mokytojų – Virginijos Gustainienės, Vaidos Juškienės, Indrės Plioplytės ir Laimos Žalenekienės, vyko į parodą „Studijos 2016“.

 

Šiais metais buvo organizuojama tikrai daug įvairių paskaitų bei susitikimų. Parodoje mokiniai turėjo galimybę pabendrauti tiek su dėstytojais, tiek su studentais, išgirsti atsakymus į jiems rūpimus klausimus. Mūsų gimnazistai itin norėjo paklausyti įžymių Lietuvos žmonių, kurie dalinosi savo gyvenimo istorijomis, tačiau dėl didelio lankytojų skaičiaus, sudėtinga buvo patekti į susitikimus. Pavyzdžiui, į erdvę, kur buvo organizuojamas susitikimas su Justinu Jankevičiumi, netilpo visi norintys.

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazija kasmet organizuoja ekskursiją į Vilniuje Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vykstančią tarptautinę mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodą „Studijos“, kuri, beje, šiais metais vyko jau keturioliktą kartą. Parodos ir ekskursijos tikslas – padėti jauniems žmonėms apsispręsti ir rasti tinkamiausią ateities kelią, nes čia yra galimybė susipažinti su studijų galimybėmis Lietuvoje ir užsienyje, su reikalingiausiomis profesijomis ir specialybėmis, su karjeros ir verslo perspektyvomis, su stažuotėmis ir savanoryste. Paroda „Studijos“ kasmet plečiasi ir auga, pasipildo naujomis teminėmis erdvėmis, naujais renginiais. Šiemet paroda sulaukė ypač daug lankytojų.

Virginija Gustainienė,

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos  anglų kalbos vyresnioji mokytoja

Jūsų komentaras

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.