Grožio salonas kviečia naudotis sveikatinimo paslaugomis

0
1651

Prieš metus pradėjusio veikti kirpyklos-grožio salono, įsikūrusio Maironio g. 22, Kazlų Rūdoje, savininkės Vilma Valaitienė ir Gintarė Braškutė-Juronienė sako, kad pirmieji veiklos metai naujoje vietoje nuteikė optimistiškai. „Klientai dėl pasikeitimų priekaištų neišsakė, priešingai – džiaugiasi, kad vienoje vietoje gali gauti įvairių ir naudingų paslaugų, teigiamai įvertino grožio salono jaukumą,“ – pasakoja V. Valaitienė.

 

„V&G grožio salonas“ šiais metais klientams pristatė keletą naujovių

Kirpykloje dirbti pradėjo antra kirpėja Judita Anušauskienė.  Žavių kirpėjų duetas savo klientams jau pasiūlė išbandyti CHI – plaukų šilko terapijos paslaugas. „Visuose CHI produktuose yra hidrolizuotas šilkas, kuris yra panašiausias į plauko struktūrą. Šilko molekulės itin giliai įsiskverbia į plauko struktūrą ir ją atstato, užpildo tuščias ir porėtas plauko vietas, suteikia plaukams nepakartojamą žvilgesį,“ – tvirtina ilgametę kirpėjos darbo patirtį sukaupusi V. Valaitienė. Dar viena naujovė kirpykloje – Cocochoco procedūra plaukams. Tai moderni ir inovatyvi plaukų priežiūros procedūra, braziliškas plaukų tiesinimas keratinu, pilnai atkuriantis plauko struktūrą. Plaukų atstatymas paremtas keratinu – pagrindiniu žmogaus odos, plaukų ir nagų baltymu.

Grožio salone savo paslaugas teikti pradėjo kosmetikė-masažo meistrė Agnė Besarabovienė. Kazlų Rūdos gyventojai kviečiami po darbo atsipalaiduoti ir pasimėgauti įvairių rūšių masažu. „Susidomėjimo sulaukė akmenų terapijos paslauga, kuri padeda ne tik įveikti stresą, bet ir gali sėkmingai kovoti su lėtinėmis bei ūmiomis ligomis,“ – sako A. Besarabovienė. Masažo meistrė teigia, kad masažas – puiki priemonė stiprinti organizmą šaltuoju metu laiku. Keletas klientų išbandė ir nenusivylė ajurvediniu masažu. Natūralūs, šilti aliejai harmonizuoja kūną, protą ir emocijas, palaiko gerą savijautą. Sveikatinimo mėgėjams egzotiškiausiai skamba Agnės daromas masažas su bambuko lazdelėmis, kurį kol kas išbandė pavieniai drąsuoliai. „Bambuko lazdelių masažas atpalaiduoja ir yra absoliučiai neskausmingas. Suminkština raumenis, nuima įtampą, padeda nurimti. Nuo skirtingų judesių aktyvinama kraujotaka, gerėja audinių ir medžiagų apykaita visame organizme“, – būsimus klientus drąsina masažo meistrė A. Besarabovienė.

Neseniai kirpykloje-grožio salone darbuotis pradėjo manikiūrininkė-nagų modeliuotoja Agnė Stankevičienė. Jauna specialistė savo klientus kviečia išbandyti Kazlų Rūdoje dar neteikiamas gelinio-arkinio nagų modeliavimo paslaugas. Kvalifikacijos kėlimo kursus A. Stankevičienė baigė tarptautinės klasės nagų modeliavimo meistrės Egidijos Kilienės studijoje. Savo rankas puoselėjančioms merginoms ir moterims manikūrininkė-nagų modeliuotoja Agnė siūlo išmėginti nagų stiprinimo programą su IBX aliejais. IBX sistema – atkuria ir sustiprina natūralų nagą iš vidaus. Ši sistema padaro nagus stipresnius, kietesnius bei lankstesnius.

„Kazlų Rūdos laikraščio“ inf.

REMIAMAS TURINYS

Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazluruda/domains/kazluruda.info/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.